Volkan Konak’ın yeni albümü Mart ayında çıkıyor!

Volkan Konak'ın yeni albümü Mart ayında çıkıyor!

3 bin kişinin tıklım tıklım doldurduğu Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahneye çıkan ünlü şarkıcı, yine muazzam bir konsere imza atıp, kendisini dinlemeye gelenleri mest ederken, konser öncesinde ise basın mensupları ile bir araya geldi.

Hayranlarının ve müzikseverlerin konserlerine gösterdiği ilgiden büyük bir memnuniyet duyan Volkan Konak, ekonominin kötü olmasına rağmen insanların kendisini dinlemek için konsere para harcamasını büyük bir teveccüh olarak gören Konak, ilgi büyük olduğu için 9 Şubat’ta bir konser daha vereceğini müjdeledi.

Kabare tarzında konser verdiklerini söyleyen Konak, şarkı yanı sıra sahnede şiirler okuması ve hikayeler anlatıyor olmasını, “Bazen insanlar ‘şarkı okumasa da şu hikayeyi anlatsa’ diyor. Onu anlatıyorum, ‘onu anlatmasa şiir okusa’ diyorlar. Her şeyi istiyor insanlar. Biz de o dozu iyi yapıyoruz, çok fazla sıkmadan. Dolayısıyla kabare tarzı müzik yapıyoruz. Edebiyat, mizah, müzik, interaktif diyaloglar var. Yani böyle farklı bir konseptimiz var. 25 senede biz de bunu oturttuk” dedi.

Sinema ve reklam için teklif geldiğini belirten Volkan Konak, “Benim işim müzik, müziğin dışında bir iş yapmam” derken, 10 şarkıdan oluşan yeni albümünün de Mart ayında raflarda olacağını söyledi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*