Vurgun Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor? Konusu ve Oyuncuları

Vurgun Dizisi

FOX TV ekranlarının merakla beklenen dizilerinden Vurgun, izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Gold Film yapım etiketi ile sevenleriyle buluşmaya gün sayan Vurgun dizisinin başrollerinde ise Erkan Petekkaya ile Deniz Çakır yer alıyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan ve yapımcılığını Gold Film’in üstleneceği, senaryosunu ise Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı, Vurgun dizisi yönetmen Altan Dönmez ile hayat bulacak. Başrollerinde ünlü isimler Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay’ın yer aldığı Vurgun dizisinin başlama tarihi de netlik kazandı.

Vurgun Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ekranların soluksuz izlenecek dizileri arasında gösterilen Vurgun, 6 Şubat Çarşamba akşamında FOX TV’de hayranları ile buluşacak.

Vurgun Dizisi

Vurgun 1. Bölüm Özeti

Uzunca bir süredir komada yaşam mücadelesi veren Kemal, bu duruma düşmeden hemen önce şirkette yangın çıktığını, yangın esnasında alevlerin arasında kaldığını, hemşiresi Asya’nın ona karşı bir şeyler hissettiğini, eşinin de onun uyanmasından yana olduğunu ancak bir yerlerde bir hata olduğunu söyler. Kemal’in komadan çıkmasından sonra da hemşire Asya’dan habersiz bir şekilde hastaneden çıkıp eve gelir.

Erkan Petekkaya – Kemal Vardar

Vardar Holdingin hissedarlarından biri olan Kemal, Ankara Üniversitesi Mühendislik fakültesinden mezun olmuştur. Varlıklı bir ailenin evladı olan Kemal, buna rağmen son derece dürüst ve saygılıdır. Hayatına ve inandıkları uğruna her zaman sadık olan Kemal, çevresi tarafından da oldukça sevilen birisidir.

Kemal’in yapısında sahiplendiği kişiler onun için çok önemlidir. Ayakları her zaman yere basan, sorumluluk sahibi biri olan Kemal, karşısındaki insanın özgürlüklerine karşın her zaman bilinçli bir yapıya sahiptir.

Deniz Çakır – Reyhan Vardar

Kemal Vardır’ın eski eşi olan Reyhan Vardar, eski ortaklardan Vedat ile evlenmiştir. İki çocuk annesi olan Reyhan’ın ilk oğlu olan Kerem, eski eşi Kemal’dendir. Kızı Duru ise şu andaki eşi Vedat’tandır. İstanbul Üniversitesi İktisat mezunu olan Reyhan eski bir hostestir. Ayrıca yurt dışına öğrenci danışmanlığı yapan bir şirketin sahibi olan Reyhan, ay zamanda hobi olarak lamba yapımı ile de ilgilenmektedir. Reyhan kişilik olarak adalet ve merhamet ve bir o kadar da fedakarlıktan yanadır.

Vurgun Dizisi

Emre Kınay – Vedat

Kemal’in ortağı olan Vedat, Reyhan’ın eşidir. Kemal’in oğlu Kerem’i kendi evladından ayırmayan Vedat, eşini de deli gibi aşıktır. Hayatta her şeyi elde etmekle bir tutan Vedat, Reyhan ile de evlendiğinden ona da sahip olduğunu düşünmektedir. Ancak bu çok doğru değildir. Çünkü Reyhan, hala eski eşine deliler gibi aşıktır. Bu onun hayattaki en büyük sınavı olacaktır.

Begüm Birgören – Asya

Kemal’in komada olduğu süre zarfında ona bir çiçek nidası ile bakan hemşire Asya, Eylül’ün annesidir. Naif ve yumuşak huylu olmasına rağmen, cesur ve bir o kadar da dik başlıdır. Aile ondan ufak yaşlarda Rasıh ile evlenmesini isteyince çareyi İstanbul’a kaçmakta bulmuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*