Vuslat dizisinin adresi TRT 1 oldu

Vuslat dizisinin adresi TRT 1 oldu

Geçtiğimiz sezon yayına soktuğu diziler ile dönem dizisi kanalına dönen, ancak yazın ekrana getirdiği Elimi Bırakma, Ege’nin Hamsisi ve Kalk Gidelim ile bu algıyı körelten TRT 1, Vuslat ile de bu algıyı tamamen ortadan kaldıracak.

Ege’nin Hamsisi, Diriliş Ertuğrul, Kut’ül Amare, Payitaht Abdülhamit, Kalk Gidelim ve Elimi Bırakma ile haftanın 6 günü ekranlara dizi getirecek olan TRT 1, bu dizilerin herhangi birinin başarısızlığı ya da boş olan Salı günü ekrana gelecek yarışma programının ilgi görmemesi durumunda hazırlık sürecinde olan dizilerini yayına alacak.

Bu dizilerden biri olan Vuslat ekranlara imkansız bir aşkın hikayesini taşıyacak. Bugün duyurduğumuz üzere Vuslat için, son olarak Kalp Atışı’nda oynayan Gökhan Alkan ve son dizisine hayal kırıklığı yaşayan Furkan Palalı ile birlikte bir kaç isim ile daha görüşülüyor.

Yeni dizinin yönetmenliğini de Leyla ile Mecnun, Ulan İstanbul ve Kış Güneşi gibi ekrana damga vurmuş ve fenomen olmuş dizilerin yönetmenliğini üstlenen Murat Onbul yapacak.

TRT 1’in yedek planında yer alan tek resmi sözleşme imzalanmış olan dizisi konumunda bulunan Vuslat’ı bizzat TRT 1 kanal koordinatörü, Oya Doğan’a açıkladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*