Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Vuslat dizisinin kadın başrol oyuncusu Devrim Özkan oldu

Dizi Haberleri

Vuslat dizisinin kadın başrol oyuncusu Devrim Özkan oldu

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu’nun erkek başrol oyuncusu olduğu Vuslat dizisinin kadın başrol oyuncusu da sonunda belirlendi.

Vuslat dizisinin kadın başrol oyuncusu Devrim Özkan oldu

Uzun süredir oyuncu çalışmaları devam eden ve Kadir Doğulu’ya Vuslat’ta partnerlik yapacak olan isim için arayışlarını sürdüren A23 Medya, kadın başrol oyuncu olarak Devrim Özkan ile anlaştı.

Yeni sezon da Vuslat’ın yanı sıra Halka ve Sıfır Noktası dizilerini ekrana getirmeye hazırlanan A23 Medya’nın yapımcılığını yaptığı, Kadir Doğulu’nun başrolünde yer aldığı dizinin senaryosunu da Betül Yağsayan kaleme alıyor.

Kadir Doğulu ve Devrim Özkan ile birlikte dizi de Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Son olarak Vatanım Sensin’de ‘Havva’ karakterine hayat veren güzel oyuncunun da kadrosuna katıldığı dizinin yönetmenliğini Murat Onbul üstlenirken, hazırlıkları hala devam eden dizinin yayın tarihi ise henüz netleşmedi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı