Yamaç ne zaman çukuru geri alabilecek sorusu Çukur izleyicisinde endişe yarattı

Yamaç ne zaman çukuru geri alabilecek sorusu Çukur izleyicisinde endişe yarattı

Bir önceki sezonunda düşmanlarına kan kusturan, onları şarkılar eşliğinde dövüp, Çukur’un müstakbel babası Yamaç, kurşun yağmuruna tutulan sezon finalinde, dimdik ayakta, intikamını almak için Vartolu’yu ayağa kaldıracak dirayete sahipti.

Yeni sezon tanıtımının gelmesi ile birlikte sezon finalinde ki o intikamını alacak yağız delikanlı, perişanları oynayan bir halde karşımıza çıktı. Tokatlar yedi, dayaktan perişan bir hale düşmüş bir şekilde demir tellerin üstüne çarmıha gerilen Hz. İsa gibi asıldı. Bir zamanlar onun olan Çukur’da kıyı köşe saklanarak gezerken gösterildi. Bu da izleyicide yeni sezonda ne olacağına dair büyük endişe uyandırdı!

Çünkü artık Çukur’a Karakuzular hakim. Büyük çaresizlik altında gösterilen Yamaç’a ne olacağı, dizinin hayranları ve Yamaç fanları tarafından endişe ile takip ediliyor. Herkesin aklında Yamaç Koçovalı ne zaman düzlüğe çıkacak sorusu var.

Yayınlanan fragmanlar ile büyük heyecan ve endişe yaratmasını başaran diziler, bu işi Çukur’da çok iyi becerdiler.. Bakalım Berkay Ateş ve Erkan Avcı’nın başında olduğu Karakuzular çetesinin zulmü, Necip Memilli’nin oynayacağı Cumali Koçovalı karakteri hapishanede kulağına kadar gelen bu yıkıma nasıl karşılık verecek! Yamaç Koçovalı’yı elinden tutup ayağına kaldıran isimlerden mi olacak yoksa daha çok çelme mi takacak göreceğiz.

Mesut Yar’da köşesinde bu duruma, “Geçen sezon sıklıkla izlediğimiz “Çukur”un (Show TV) genç “babası” Yamaç Koçovalı’nın o büyük çaresizliği… İzleyici, fragmanlarla insanın içine mıh gibi çakılan o endişeden bakalım ne zaman ve nasıl kurtulacak?” sözleri ile değindi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*