Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yaparsın Aşkım’da ‘kaynanaların soruları’ renk katacak

Televizyon

Yaparsın Aşkım’da ‘kaynanaların soruları’ renk katacak

İlker Ayrık’ın yaz aylarında da ara vermeden sunduğu ve Fox’un yaz aylarında kurtarıcısı olan Yaparsın Aşkım, mevcut formatına yenilik katıyor.

Yaparsın Aşkım'da 'kaynanaların soruları' renk katacak

Sunduğu her programda büyük başarı elde eden ve izleyiciyi ekrana çekmeyi başaran İlker Ayrık, muazzam izlenme oranları yakaladığı Yaparsın Aşkım programına kaynanaları da dahil ediyor.

Yeni sezonda da ara vermeden devam eden Yaparsın Aşkım’da, kaynanaların çekip gönderdiği videolarda sordukları sorular programın herhangi bir anında gelinlere izletilecek ve gelinin soruyu cevaplaması beklenecek.

Gelin’leri köşeye sıkıştırıp, ter döktürecek olan bu soruları cevaplarken ki hallerinin programa katacağı renkte şimdiden merak edilmeye başlandı.

Zira programın eğlenceli yarışmaları kadar, İlker Ayrık’ın yarışmacı konukları ile yaptığı sohbetler, çiftlerin tanışma hikayeleri ve ilginç anıları da programı izlemeye değer kılan anlara sahne olabiliyor.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı