Yaptıklarıyla Pes Dedirttiler! Çatıda İlişkiye Girip Ardından El Salladılar

Arjantin’in başkenti olan Buenos Aires’te ilginç bir olay meydana geldi. Kısa sürede dünya gündemine oturan olay herkesin dilinde. Şehrin en ünlü caddelerinden birisinde bir binanın çatı katında herkese açık alanda bir çift gündüz vakti cinsel ilişkiye girdi. Çevredeki vatandaşların meraklı bakışlarına ve uyarılarına aldırmadan ilişkiye giren çifti pek çok kişi izledi. Cinsel ilişkinin ardından toparlanan çiftin rahat tavırları ‘bu kadarına da pes’ dedirtti. Tüm meraklı bakışların ardından etrafta bulunan insanlara el sallayan çift çok konuşuldu.

Tüm dünya Arjantin’de herkesin içerisinde ilişkiye girmekten çekinmeyen çifti konuşuyor. Tüm dünya televizyonlarında konu olan çiftin rahat tavırları izleyenleri hayrete düşürüyor. Şehrin en işlek caddelerinden birisi olan Monserrat üzerinde bir binanın çatı katına çıkan çift burada yakınlaşmaya başladı. Samimi tavırları çevredeki yüksek binalarda yaşayan ve çalışan vatandaşların ilgisini çekti. Bir süre sonra ise gözlerine inanamadılar. Birden kimseye aldırış etmeden soyunan çift ilişkiye girmeye başladı.

Görüntüler İzleyenler Tarafından Kaydedildi

Şehrin en işlek caddesi olması sebebiyle çevrede pek çok kamu kuruluşuna ait bina ve özel sektöre ait plaza bulunuyor. Çatı katında kendilerini kimsenin göremeyeceğini düşünen çift rahat davrandı. Ancak etraftaki yüksek binaları hesaba katmadılar. Dakikalarca etrafta kendilerini izleyen meraklı gözlere aldırmadan yakınlaşan çiftin yanından bu sırada birkaç kişi daha geçti. Çatı katında bir süre sonra yalnız olmadıklarını fark eden çift buna rağmen keyiflerini bozmadı.

Etraftaki plazalarda ve binalarda çalışan ofis çalışanları ile memurlar mesaiyi bırakarak çifti izlediler. Zaman zaman çevredeki kalabalık ıslıklar ile uyarıda bulunmak istediler. Ancak rahat çift etrafta kimse yokmuş gibi davranmaya devam etti. Çifti ayrılıncaya kadar tüm çalışanlar seyretti. Bu sırada anı ölümsüzleştirmek için cep telefonu kameraları kayıttaydı. Meraklı gözler eşliğinde ilişkiye giren çift kameraya çekildiklerinin farkına varmalarına rağmen durumdan rahatsız olmadılar.

En Son Yaptıkları Hareket Olay Oldu

Dakikalarca meraklı gözlere rağmen rahat tavırlar sergileyen çift cinsel ilişki sonrasında etrafı izlemeye başladı. Meraklı gözleri gördüklerinde ise herhangi bir tepki vermediler. Çiftin bu rahatlığı izleyen herkesi şaşırttı. Kameraya çekildiğini fark eden çift işi biraz daha şova dökmek için ellerinden geleni yaptılar. Sakince toparlanan çift henüz üzerlerini dahi giymeden kameralara ve meraklı kalabalığa gülerek el salladılar.

Sosyal medya üzerinden cep telefonu ile çekilmiş görüntüler hızla yayılmaya başlandı. Elden ele yayılan görüntülerin çoğu sansürlendi. Sosyal medya üzerinde yayılan görüntüler tartışmalara sebep oldu. Bir kesim çiftin rahatlığını takdir ederken bir kesim ise uygunsuz görüntülerden dolayı çevreye rahatsızlık verildiğini savundu. Gelen şikayetler üzerine yetkililer duruma el koydu. Görüntülerin incelendiği ve konu hakkında soruşturmanın açıldığı bilgisi paylaşıldı. Çiftin bu görüntülerden sonra herhangi bir açıklama yapıp yapmayacağı merak edilirken soruşturmanın sonucunda nelerin yaşanacağı da merak konusu oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*