Yasak Elma 29. Yeni Bölümü Ne Zaman Başlayacak?

Yasak Elma

FOX TV ekranlarının fenomen dizisi Yasak Elma’nın yayın tarihi belli oldu. Uzunca bir süredir ekranlardan uzak kalan dizinin yarın 20 Ocak Pazartesi gününde FOX TV’de olacağı kesinleşti.

Ve beklenen dizi Yasak Elma yeniden başlıyor. Geçen yaz ayında başrollerde oynanan Talat Bulut ile dizi seti çalışanı arasında yaşananlar uzunca bir süre konuşulmuştu. Yasak Elma’da 29. bölüm fragmanında bombalar peş peşe patlıyor. Yıldız sonunda Halit’e yakalanıyor ama kendisini de ondan kurtarmayı başarıyor. Erim’in aracı ile çarptığı kişi hayatını kaybediyor. Ender’de haberi alır almaz Halit’e tepki gösteriyor. Velayet davası artık kapıda. Ender Alihan ile dertleşerek olan biten her şeyi anlatıyor.

Yasak Elma 29. Bölümü Ne Zaman?

3 haftalık bir aranın ardından sevilen dizi Yasak Elma, 29. yeni bölümü ile 21 Ocak Pazartesi akşamında FOX TV ekranlarında olacak.

Yasak Elma

Yasak Elma son bölümünde; Yıldız yaptığı büyük hatanın bedelini ödüyor. Halit’i terk eden Yıldız, Kemal’e sığınmanın derdinde. Ama artık vakit biraz geçtir. Yıldız ise bu durumdan nasıl kurtulacağı yönünde adımlar atmaya çalışır. Yıldız, şöhret ve maddi gücü anlamında hayatını birleştirdiği Halit ile bundan sona ne yapacak? Zeynep  henüz Alihan ile barışabilmiş değildir. Alihan sonunda tüm gerçekleri Zeynep’e anlatarak kendisini affetmesini ister. Zeynep’in de artık onu dinlemeye tahammülü yoktur.

Yasak Elma Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Zeynep ofise gelir ve köpeği ile karşı karşıya kalır. Sevgi ile ona yaklaşmak ister. Alihan’da olup bitenleri izlemektedir. Alihan, Zeynep’e çıkıştığını söyler. Ama Zeynep buna karşı gelerek ona kızmaya hakkı olmadığını dile getirir. Alihan her şeyi anlatarak karşılığında kendisini affetmesini ister. Zeynep ile Alihan arasında yaşanan gerginlik had safhaya ulaşır. Alihan Zeynep’e pişmanlık duyacağını söyleyerek oradan uzaklaşır.

Yıldız ile Kemal beraberdirler. Kemal’in artık Yıldız’ı yalnız bırakmaya niyeti yoktur. Yıldız ondan gitmesini istese de bir türlü sözünü dinletemez. Kemal tam dışarı çıktığı esnada kendisini Halit kapıda görür. Yıldız  paniğe kapılsa da aslında korkacak bir şey yoktur. Halit Yıldız ile konuşmak isteyerek ondan özür dileme arzusundadır. Yıldız ile beraber eve gitmek ister.

Yasak Elma

Ender boş kaldığı esnada Alihan’ın aile albümüne göz atar. Halit ile Alihan arasında eski fotoğraflara çakılı kalır. Kendine kendine yorumda bulunarak buna bir çözüm üretmeye çalışır. Zerrin’i telefon ile aramasına rağmen ters tepki alır. Bir de bunun üzerine evdeki bazı eşyaları kaldırarak çöpe atar.

Başrollerinde Takat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece gibi oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisi 29. yeni bölümü ile yarın akşam 21 Ocak Pazartesi gününde FOX TV ekranlarında olacak.

Yeni bölümde Yıldız, Kemal’i nikah esnasında basar ancak büyük bir şaşkınlık yaşar. Halit Erim’i kurtarmanın peşindedir. Ender ile Alihan’ın gerginliği ise bölüme damgasını vuracak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*