Yasak Elma bitince nefretleri kimsenin umurunda olmayacak

Yasak Elma bitince nefretleri kimsenin umurunda olmayacak

Taciz iddiaları ardından dizi setinde oyuncular arasında yaşanan bölünme, bilhassa Şevval Sam’ın Talat Bulut’a karşı gösterdiği tepki ve buna dizinin pek çok kadın oyuncusunun dahil olması, dizinin devamlı bu haberler ile anılmasına neden oldu.

Son olarak geçtiğimiz haftalarda senaryoda yazılan Şevval Sam ve Talat Bulut’un hayat verdiği karakterlerin birbiri ile öpüşme sahnesinin senaryodan çıkarılması, dizi setinde ki problemi bir kez daha gün yüzüne çıkarırken, Milliyet’ten Özay Şendir, bu konuda çarpıcı bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı:

“Size birbirlerinden nefret eden ama işlerini layıkıyla yapan bir sürü başrol oyuncusu sayacağım şimdi. Birbirlerinden nefret etmelerine rağmen ‘Romeo ve Juliet’ filmini çekti Leonardo Di Caprio ve Claire Danes. Sette çekimler harici hiç konuşmadılar ama işlerini de layıkıyla yaptılar. Şevval Sam ve Talat Bulut gibi birbirlerine sosyal medya üzerinden laf sokup, oynadıkları rolün gerçekliğini bozmadılar.

SLİVER FİLMİNDEN BİR ÖRNEK

Sharon Stone ile William Baldwin’in başrollerini paylaştığı ‘Sliver’ filminin setinde çıkan kavgalara dair çok şey söylenir. Hatta Stone’un bir öpüşme sahnesinde rol arkadaşının dilini ısırdığı bile anlatılır. Sam ve Bulut gibi öpüşme sahnesini senaryodan çıkarmak aklına gelmemiş demek ki, bu starların.

‘Umutsuz Ev Kadınları’ serisinde Sarah Jessica Parker ile Kim Cathrall’ın arasının bozuk olduğunu bilmeyen yok. Listeyi, Marilyn Monroe-Tony Curtis, Julia Roberts-Nick Nolte ve Marlon Brando-Sophia Loren diye uzatmak mümkün.

Birlikte rol alanlar insanların birbirlerini sevmeleri şart değil, nefret de edebilirler, bu durum adli olaylara da dayanabilir, hiç itirazım yok bunların tamamına. Ancak Bulut ile Sam’ın birbirlerine duydukları nefret, oynadıkları dizinin önüne geçti artık.

KİMSENİN UMURUNDA OLMAYACAK

Bu saatten sonra ekranda öpüşseler bile seyirci biliyor ki aslında birbirlerini gırtlaklamak istiyorlar. İkisi de kendi bindikleri dalı kesiyor, ‘Yasak Elma’ bitince nefretleri kimsenin umurunda olmayacak, farkında bile değiller.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*