Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yasak Elma’da öpüşme sahnesine Şevval Sam engeli

Dizi Haberleri

Yasak Elma’da öpüşme sahnesine Şevval Sam engeli

Fox ekranlarında yayınlanan, Medyapım imzası taşıyan Yasak Elma’da, taciz iddiaları sonrası arası açılan Şevval Sam ve Talat Bulut arasında ki sahneye güzel oyuncu tarafından sansür uygulandı.

Yasak Elma'da öpüşme sahnesine Şevval Sam engeli

Geçtiğimiz yaz aylarında ortaya atılan taciz iddiaları sonrasında rol arkadaşı Talat Bulut için söylediği sözler, iddiaların gerçek olduğuna inancı nedeni ile araları açılan iki oyuncunun, rol gereği yer aldıkları sahnede, senaryo uygulanamadı.

Şevval Sam’ın Talat Bulut ile ilgili söylediği sözler sonrasında iki oyuncunun arası açılmış, Talat Bulut’ta oyuncu partneri için “kimse benimle çalıştığı için ‘malesef’ diyemez, bunun hesabını verecek” diyerek Şevval Sam’a tepkisini göstermiş, akabinde de tazminat davası açmıştı.

Bu nedenle dizi setinde profesyonelce işlerini yapsalar da, birlikte rol almaları gereken sahneler dışında yan yana gelmeyen iki ismin hayat verdiği Ender ve Halit karakteri arasında ki yakınlaşma yarıda kaldı.

Zira senaryo gereği Şevval Sam’ın oynadığı Ender ve Talat Bulut’un oynadığı Halit Argun karakteri arasında ki yakınlaşmanın öpüşme sahnesi ile devam etmesi gerekiyordu ancak mümkün olmadı. O senaryonun sahneden çıkartılmasının nedeninin ise Şevval Sam’ın bu sahneyi kabul etmediği olarak iddia edildi.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı