Yasak Elma’nın başrolü “rahatsız olduklarını” dile getirdi

Yasak Elma'nın başrolü "rahatsız olduklarını" dile getirdi

Müzeyyen müzikali ile devam eden turnesi kapsamında Bodrum’da sahne alan başarılı isim, sahne performansı ardından kendisine yöneltilen, rol arkadaşı Talat Bulut ile ilgili iddialar ve takipsizlik kararı verilmesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Taciz iddialarının merkezinde ki kostüm asistanı, durumu üst mahkemeye taşıdı diyen Şevval Sam, “Şimdilik yapılabilecek bir şey yok. Yasal süreç hala devam ettiği için henüz aklanmadı. Bizlerinde imzalamış olduğu bir sözleşme olduğu için projeyi sürdürmeye devam edeceğiz. Dizinin böyle bir konu ile gündeme gelmesini hiç istemezdik. Dizinin diğer oyuncuları Eda Ece, Onur Tuna, Sevda Erginci ve yönetmenimiz Neslihan Yeşilyurt ile aramız gayet iyi, her şey yolunda ama hiç birimiz bu yaşananlardan memnun değiliz” dedi.

Rahatsız Oldular

Dizinin devam etmesini bekleyen kocaman bir ekip olduğunu da dile getiren Şevval Sam, biz rahatsız olduğumuz noktaları ilgili kişilere söyledik, sözleşme gereği sorumluluğumuzu yerine getirmek durumundayız. Adını telaffuz etmek istemediğim durum için, vicdanlarda aklanacağı anı bekliyoruz” derken, birlikte tekrar kamera karşısına geçecek olmaları için de “malesef” yanıtını verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*