Yasak Elma’nın geleceğini etkileyecek tehlike

Yasak Elma'nın geleceğini etkileyecek tehlike

Koca bir yaz boyunca konuşulan, hala da konuşulmaya devam edilen taciz iddiaları, şimdilik mahkemeden çıkan “takipsizlik” kararı kamuoyunu birazcık yumuşsatsa da, dizinin oyuncu ekibi ve set çalışanları çıkan karardan pek hoşnut değil.

Geçtiğimiz akşam Bodrum’da konser veren dizinin başrol oyuncularından Şevval Sam’ın açıklamaları, sözleşmenin getirdiği yükümlülük gereği işlerini yapmaya devam edecekleri yönünde olunca, bunun mecburi bir kabullenme olduğunu ortaya koyan ifadesi ise Talat Bulut ile çalışmaya devam edecek olmalarına “malesef” yanıtı vermesi oldu.

Sadece kendisinin değil, diğer oyuncularında bu durumdan rahatsızlık duyduğunu belirten Şevval Sam’ın bu açıklamaları sonrasında, Yasak Elma setinin nasıl yolunda ilerleyeceği de merak ediliyor.

Hoş, Türkiye’de pek çok dizi de birbiri ile kavgalı olan başroller, rolleri gereği sarmaş dolaş rollere bile girdiler. Bunun bir örneği Kara Sevda dizi setinde de yaşanmıştı, ama dizi seviliyordu, oyuncularda mecburi sahnelerde bir araya gelip, sahneleri çektiler ve dizi yoluna devam etti.

Yasak Elma’yı bu örnekten daha uç bir noktaya taşıyan ise, oyuncuların çoğunluğunun ve set çalışanlarının hatta ve hatta FOX kanal yönetiminin dahi Talat Bulut’a artık antipati ile yaklaşması. Hal böyle olunca da, Yasak Elma’yı reytinglerin değil de, setteki uyumsuzluğun bitirebilecek olması ihtimali de ayan beyan ortada..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*