Yasak Elma’ya 2 yeni oyuncusunu tanıyalım

Yasak Elma'ya 2 yeni oyuncusunu tanıyalım

Set içerisinde kutuplaşma krizi ile birlikte, iki başrol oyuncusunun aşk yaşadığı iddiaları devam eden Yasak Elma, kadrosuna Yeliz Şar ve Sarpcan Köroğlu’nu dahil etti. Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştı dizide her iki yeni karakterde, dizinin önemli karakterlerinin eski aşkları olarak kadroya katıldılar.

Güçlü kalemler Melis Civelek ve Zeynep Soyata’nın senaryosunu kaleme aldığı dizi de Yeliz Şar Defne karakteri ile konuk oyuncu olarak yer alırken, Kemal karakterine hayat verecek olan Sarpcan Köroğlu ise kadro oyuncusu oldu.

Son olarak bir Mucize olsun isimli dizi ile ekranlarda yer alan yakışıklı oyuncu Sarpcan Köroğlu, Kemal karakteri ile Yıldız’ın 1 gün süre ile evli kaldığı büyük aşkını oynayacak. Ancak Kemal’in niyeti hiçte iyi değildir! Bunca zaman sonra Yıldız’ın karşısına çıkmasının tek nedeni kudretini göstermek ve intikam almaktır.

Yeliz Şar‘ın oynadığı Defne’de eski bir sevgilidir. O da Ender’in arkadaşı olan fakat Halit ile yakınlaşarak, ilişki yaşayan bir isimdir. Bunca yıl aradan sonra tekrar karşılaştığı Halit’e karşı duyguları depreşen zengin ve güzel bir kadındır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*