Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yaşamayanlar’da İstanbul, Dmitry’nin!

Dizi Haberleri

Yaşamayanlar’da İstanbul, Dmitry’nin!

Daha yayınlanmadan izleyici de konusu ve oyuncu kadrosu ile heyecan yaratan, 6 Eylül’de Blutv’de yayınlanmaya başlayacak Yaşamayanlar’ın 500 yaşında ki vampiri Kerem Bürsin, rolü için açıklamalarda bulundu.

500 yaşında ki Vampir Dmitry karakteri ile Dünya’ya ve son durağı olan İstanbul’a korku salmaya hazırlanan Kerem Bürsin’e dizi de başrol oyuncusu olarak Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç eşlik ediyor.

6 Eylül itibari ile izleyicisiyle buluşacak olan Yaşamayanlar’ın için geri sayım başlarken, Bürsin, Elçin Sangu’nun hayat verdiği Mia karakterini vampire dönüştüren Dmitry ile dizi de tempoyu yükselten isim olacak.

yaşamayanlar dmitry

Alphan Eşeli’nin yönetmenliğini üstlendiği, Şamil Yılmaz’ın da senaryosunu yazdığı internet dizisi ile ilgili konuşan Kerem Bürsin, “500 yaşında bir karakteri keşfetmek ve psikolojisini anlamak eğlenceli bir süreç oldu benim için. Dmitry, keyifle oynadığım bir karakter. Onun dünyası benim aşık olduğum bir dünya oldu. Bu dünyaya doyamadım. Benim elimde olsa uzun yıllar Dmitry’yi oynamak ve karakteri keşfetmek isterim.” diye konuştu.

Herkesin korktuğu bir vampir olan Dmitry ile İstanbul ilişkisi ise, “O, İstanbul’da yaşamıyor; İstanbul onun” sözleri ile özetleniyor.

YAŞAMAYANLAR DİZİ KONUSU

Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı