Yeliz Yeşilmen’in bu halleri çok konuşulur

Yeliz Yeşilmen'in bu halleri çok konuşulur

Bir dönem ekranların en fit isimleri arasında yer alan Yeşilmen, sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerin arasında yer alıyor. Bu fotoğraflarında fotoşop olduğu ayan beyan ortada olduğu hale bu iddiaları da bir kaç kez reddetti.

Fotoğraflarında fotoşop olduğu iddialarını gayet cesur bir açıklama ile reddeden Yeliz Yeşilmen, “Her şey ortada, kabul edin taş” diyerek vücudunu ve fiziğini savundu.

Bu Hali Çok Konuşulur

Geçtiğimiz gün Dodo Beach’de yüzerken görüntülenen Yeliz Yeşilmen’in denizden çıktığında haberi olmadan çekilen fotoğraflarında ise, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflardan oldukça farklı bir fizik durumunda olduğu görüldü.

Ünlü ismin instagram hesabında ki fotoğraflar ile bu çekilen fotoğraflar arasında ki fark için bu seferde “kabul edin taş” deyip demeyeceği de merak ediliyor. Fotoşoplu fotoğraf başlığı ile paylaşılan fotoğraf ile diğerleri arasına ki gözle görülebilir farka sizde göz atın.

yeliz yeşilmen fotoşopsuz fotoğraf

17 Aralık 1978 yılında Adana’da doğan Yeşilmen, yüzünü Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında tanıttı. Sonralarda oyuncu kadrosunda yer aldığı Aşkım Aşkım dizisiyle hafızalara kazınan Yeşilmen, foto model ve mankenlikte yaptı. Amerikan yapımı realite şovu The Simple Life’ın yerli uyarlaması olan Her Şey Yolunda adlı televizyon programında da manken Tuğba Özay ile birlikte kamera karşısına geçti. 2010 yılında Ali Uğur Akbaş ile evlendi ve şimdi 2 çocuk annesi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*