Yemeği değil, birbirini yemeye gelmişler!

Yemeği değil, birbirini yemeye gelmişler!

Daha önce ki Yemekteyiz yapımlarına göre Onur Topçu’nun sunumu ile daha bir şenlenen, sunucunun olaylara daha adil yaklaştığı gözlenen programda, tatilden sonra ekrana gelen bölümde eksik olmayan yine tartışmalardı.

Ekranların reyting kaygısı, programlarda bu tür çekişmelerin yaşanmasını bilhassa tetikliyor. Tetiklemekten öte, tavsiye bile ediliyor! Bir nevi viral reklam da diyebiliriz. Türk izleyicisi bu reklam kokan hareketleri nice programlarda gördü.

Evlilik programların yayından kaldırılmadan önce olduğu gibi sonrada türlü türlü itiraflar gelmiş, bizi bilerek kavga ettirtiyorlar, ortalığı kırıp dökün diyorlar diye açıklamalar peş peşe yapılmıştı.

Yemekteyiz programında da her şey iyi güzel, masalar lezzetli, masa da ziyafet var ancak yarışmacılar bıçakla yemeklerini keseceklerine, sivri dilleri ile birbirlerini kesmeye devam ediyorlar.

İzleyici de her defasında, “ya arkadaş bir kerede kavga etmeyenini bulamaz mısınız” diye kendi kendine hayıflanıyor. Yok arkadaş! öylesi denk gelmez, gelirse zaten milletin ne yediğini kim izler, yarışmacılar birbirini yiyecek ki, ekranı başındakilerde heyecanla takip etsin. Bu işler böyle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*