Yemeni’li Sabriye

Yemeni'li Sabriye

Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğu, Uluslararası boks şampiyonluğu ve K1 Dünya Karması şampiyonluğu bulunan Survivor’ın eski yarışmacısı, yarışmada istediği başarıları elde edemeyip, elenen isimler arasına adına yazdırdı.

Yarışma ile birlikte ünlenen ve magazinsel sima haline gelen Sabriye Şengül’ün yarışmadan sonra ki değişimi de çok konuşuldu. Yarışmada farklı saç kesimleri ve erkeksi duruşu ile öne çıkan Sabriye, Kanal D’de katıldığı Beyaz Show’da ise gayet bakımlı, alımlı ve güzel hali(haberin ilk resmindeki halidir) ile dikkatleri üzerine çekip, Survivor takipçilerinin “sen neymişsin be Sabriye” gibi iltifatlar aldı.

Yemen’li Sabriye

Trabzonlu olan şampiyon, daha önce de memleketine gittiğinde başına yemeni, sırtına taktığı küfeli fotoğraflarını ilk paylaştığında, her fotoğrafında bambaşka birine dönüyorsun yorumları aldı.

Sosyal medyayı etkin kullanan ve sık sık fotoğraflarını paylaşan Şengül, şimdilerde bayram nedeni ile yine memleketi Trabzon’a gitti. Bir kez daha yemeni takarak fotoğrafını çeken Sabriye’nin yeni fotoğrafına binlerce yorum ve beğeni geldi.

yemenili sabriye şengül

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*