Yeni Bir Ben’i yeni yapan ne?

Yeni Bir Ben'i yeni yapan ne?

Daha önce neredeyse birebir formatlarda başka başka kanallarda çok fazla program yayına girdi. Hatta 2016 yılında, birebir aynı isim ile, yani Yeni Bir Ben olarak, yine dış görünüşün değiştirildiği, modanın da ön plana çıkıldığı bir program Beyaz Tv’de yayına girdi.

Format yayınları ile meşhur TV 8’de de Böyle Çok Daha Güzelsin adında, bir kez daha dış görünüşün değiştirilip, kendine yakışanı giydikleri bir program daha ekrana geldi. Ufak bir farkı vardı, burada kadınların giyeceği kıyafeti oldukça zevksiz tercihlerde bulunabilen örneklerinde bulunduğu eşler seçiyordu. Sonrada jüri değerlendirmesini yapıp, birinciyi seçiyordu.

Her iki programa da bakıldığında ana nokta belli: Dış görünüşü değiştir, kendini yakışanı giydir, ortaya çıkan sonuca göre puan topla.

Bu iki hatırlayabildiklerimiz, muhtemelen başka örnekleri bulmakta mümkün. Hal böyle olunca ortaya kocaman bir soru işareti çıkıyor. Farkınız ne?

Öyle ki, bahsi geçen örneklerde olduğu gibi, Kanal D’de yeni programında, kendindeki kusurları değiştirmek isteyen kadınları, dış görünüş olarak çeşitli dokunuşlar ile değiştiriyor ve kendine yakışanı giydirtip, jürinin önüne sürüyor.

Hal böyle olunca da ortaya çıkan kocaman soru, sizi farklı yapan, adınızda yer aldığı gibi yeni yapan ne? oluyor. Bakalım, benzer örnekleri gibi ekranlara kısa sürede veda mı edecekler, yoksa gerçekten ortaya YENİ bir şey mi koyacaklar, bu da program yayına geçtiğinde ortaya çıkacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*