Yeni transferler dizilerin yüzünü güldürür mü?

Bir çoğu Eylül ayı içerisinde ekranlara dönecek olan sezon finali yapan diziler, yeni sezon için hazırlıklarını her anlamda sürdürüyor.

Bir çoğu Eylül ayı içerisinde ekranlara dönecek olan sezon finali yapan diziler, yeni sezon için hazırlıklarını her anlamda sürdürüyor. Diziler için en büyük kalemi oluşturan ise hiç şüphesiz ki oyuncu ücretleri.

Hiç oyuncu dahil etmeyen ya da 1-2 oyuncu ile yeni sezonda ekrana gelecek diziler azınlıkta kalırken, bir önce ki sezonda büyük başarıya imza atan diziler yeni sezon için pek çok ismi kadrosuna dahil etti.

İlan edildiği kadar yeni sezonda kadrosuna en çok oyuncu dahil eden yapımlar TRT 1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid ile Star Tv’nin başarılı dizisi Avlu oldu.

Dizilerin yeni sezon için kadrosuna dahil ettiği oyuncuları buradan okurlarımıza en hızlı şekilde duyurmaya çalıştık, duyurmaya da devam ediyoruz. Tanıdık yüzler anlamında ise en etkili transferleri yapan ise Çukur ve İstanbullu Gelin oldu.

Çukur, Necip Memilli, Berkay Ateş ve Erkan Avcı gibi tanıdık, bir ağırlığı olan yüzleri kadrosuna katarken, İstanbullu Gelin’de tecrübeli oyuncu Meral Çetinkaya dışında Nihal Yalçın, Ahsen Eroğlu gibi piyasası olan oyuncuları kadroya dahil etti.

Dizilerin hayranlarının ise aklında ki en büyük soru, bu oyuncuların diziye ne katacağı oldu. Bakalım bu transferler dizilere yeni sezonda beklenen reyting artışını getirebilecek mi, diziler yayına girdiğinde hep birlikte gözlemleyeceğiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*