Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yerli Üretim Logosu, Çakallarla Dans 5’te de kullanıldı

Film Haberleri

Yerli Üretim Logosu, Çakallarla Dans 5’te de kullanıldı

Türkiye’de üretilen ürünlerde kullanılması zorunlu hale getirilen ‘Yerli Üretim Logosu’ Çakallar Dans 5 filminde kullanıldı.

Yerli Üretim Logosu, Çakallarla Dans 5'te de kullanıldı

Dünya sinemasında önemli bir yere sahip olan Türk sineması’nın önemli seri filmlerinden biri olan ve firmanın öz kaynağı ile taşındığı beyazperde serüveni’nde 5. filmi ile beyazperde’de sinemaseverler ile buluşmak için gün sayıyor.

Türkiye’de üretilen ürünlerde kullanılması zorunlu hale getirilen, Ticaret Kanunu’nda yer verilen ‘Yerli Üretim Logosu’na, Çakallarla Dans 5 filminde de yer verildi.

8 Kasım’da vizyonda olacak olan efsane filmin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni Murat Şeker “Gerçekleştirdiğimiz projelerimiz de ‘Yerli Üretim Logosu’nu kullanmak ve Türk ekonomisine “sinema” dalında katkıda bulunmak bizim için son derece önemli” diyerek, logoyu kullanmalarına ilişkin açıklama yaptı.

Çakallar Dans serilerinde aşina olduğumuz Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu ile birlikte Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Hande Katipoğlu’nun üstüne yeni seride Şebnem Dönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Naz Çağla Irmak ile Çakallarla Dans 5’in 8 Kasımda vizyonda olacak olan kadrosunda yer alıyorlar.

FİLM KONUSU

Çakallar grubumuz birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olurlar. Kahramanlarımız, bu yasağı delmek isterken Kayınço Gökhan’ın yıllar önce tek gecelik ilişkisinden çocuğu olduğu ortaya çıkar. Kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan’la birliktedir. Gökhan, bunu gururuna yediremez. Sinan’la kızı Leyla’yı ayırmanın yollarını aramaya başlar. Ancak bunu tek başına yapması imkansızdır. Çakallar hem yasağı delip hem de Kayınço’nun kızını kurtarmaya çalışırken başlarına birbirinden komik, heyecanlı olaylar gelecektir.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı