Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yiğit Kirazcı, 2 film ile beyazperde’de boy gösterecek

Film Haberleri

Yiğit Kirazcı, 2 film ile beyazperde’de boy gösterecek

Vicdan, Güllerin Savaşı, Seviyor Sevmiyor ve 8. Gün dizilerinde ki performansı ile büyük beğeni toplayan 35 yaşında ki oyuncu, kariyerine 2 sinema filmi daha ekledi. Başarılı oyuncu Baba Nerdesin Kayboldum ile birlikte çekimleri kısa süre önce biten İyi Oyun ile beyazperde’de izleyici ile buluşacak.

Daha önce başarısını duyurduğumuz, Ahmet Karahan’ın yönetmenliğini üstlendiği ödül canavarı Baba Nerdesin Kayboldum isimli film de Ali karakterine hayat veren başarılı oyuncu, İyi Oyun’da da Özer karakterini oynayacak.

Bu yıl vizyona girecek olan 2 film ile beyazperde’de yer alacak olmanın heyecanını yaşayan başarılı oyuncu, rol aldığı Baba Nerdesin Kayboldum ile 7 Eylül’de beyazperde’de yer almaya hazırlanırken, henüz çekimleri süren İyi Oyun ile 12 Ekim 2018’de izleyici karşısına çıkacak.

Dünya’nın ilk espor konulu filmi olma özelliği taşıyan, Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu ve konuk oyuncu Kerem Bürsin gibi isimleri kadrosunda buluşturan İyi Oyun’da, Dünya’nın en çok oynana online oyunlarından biri olan League of Legends maçını kazanmak için mücadele eden 5 kişilik bir takıma koçluk yapan Özer’i canlandıracak.

Yer alacağı iki sinema filmi hakkında açıklamalarda bulunan Kirazcı, “Baba Nerdesin Kayboldum filmini aslında iki sene önce bitirdik. İyi Oyun’un çekimleri ise geçen hafta tamamlandı ve iki film bir ay arayla seyirciyle buluşacak. Büyük bir heyecan içindeyim. Tam nedenini de bilmiyorum ama aklıma geldikçe yersiz bir gülümseme oturuyor yüzüme. Her iki filmde de çok emek var. Baba Nerdesin Kayboldum’da canlandırdığım Ali, kendi derdiyle kavrulan ve yanışına şahit olduğumuz bir karakter. İyi Oyun’daki Özer ise küllerinden doğup kendini ve öfkesini yenmeye çalışan biri. Bakalım; neler olacak, hep beraber göreceğiz” diye konuştu.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı