Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye’den ayrıldığı haberlerine dedikodu dedi

Televizyon

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye’den ayrıldığı haberlerine dedikodu dedi

TV 8’de yaşanan değişim rüzgarı kapsamında ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin, Gökhan Özoğuz’un ardından jüri koltuğundan kalktığı iddia edilmişti. İddialara ise şuana kadar ne TV 8 cephesinden ne de Yıldız Tilbe’den doğrulama ya da yalanlama gelmemişti.

Beyazıt Öztürk’ün Gökhan Özoğuz’dan boşalması beklenen jüri koltuğuna oturacağı tahmin ediliyor. Yıldız Tilbe ile ilgiliyse 2. sayfa programında ortaya atılan iddia sonrası onunda jürilik koltuğunu bıraktığı konuşuldu.

Ünlü besteci ve şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medyadan kendisine soru soran bir takipçisine verdiği cevap ile iddiaları da yalanlamış oldu.

Takipçisinin, “Kral neden ayrıldın O Ses’ten? Ne güzel görüyorduk her gün” şeklinde ki sorusuna “Ayrılmadım, dediler kodular” diyerek yanıt vermesi ile üzülen hayranlarının tekrar yüzünü güldürdü.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı