Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yıldız Tilbe saydırdıkça saydırdı

Magazin

Yıldız Tilbe saydırdıkça saydırdı

Geçtiğimiz gün Charles Darwin’e atıfta bulunarak, bugün Dünya’nın en çok tartışılan konularından biri olan evrim teorisine ilişkin bir paylaşım yapan ünlü şarkıcı, paylaşımına gelen yüzlerce yorum sonrasında gerildi, sosyal medya’yı mesaj yağmuruna tuttu.

Son zamanlarda sosyal medya’da yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken, tartışılan ve eleştirilen öneriler ile de caps’lere konu olan usta şarkıcı Yıldız Tilbe, Darwin paylaşımı ile de olay oldu.

Darwin paylaşımı sonrasında yüzlerce eleştiri mesajı alan Yıldız Tilbe, gelen bu yorumlara sinirlendi. İlim ve Bilim’in yıllardır tartışmaya devam ettiği evrim teorisi yorumu ardından kendisine yöneltilen yorumlara ise yazdığı 10’a yakın yorum ile tepki gösterdi.

yıldız tilbe twitter

yıldız tilbe twitter

Bu paylaşımları ile Tilbe’ye yapılan ortak tepki ise, “kendi alanında kal, şarkılarını söyle, alakanızın olmadığı konularda da yorumlarda bulunmayın” oldu. Yıldız Tilbe, Darwin’in ortaya attığı evrim teorisi ile ilgili ne demişti?

“Darwin yaşasaydı evrimi reddederdi , onun zamanında bilim bu kadar ilerde değildi, ne bilsin zavallı. DNA bile şunun şurasında yeni keşfedildi, insan vücudunda bilinmeyen sonsuz şeyler var daha haberimiz yok kendimizden”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı