Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yıldız Tilbe’den Darwin çıkışı

Magazin

Yıldız Tilbe’den Darwin çıkışı

Aşk ve romantik müziklerin bir numaralı isimlerinden ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medyayı etkin şekilde kullanmaya başlarken, son zamanlarda yaptığı paylaşımlar ile de adında söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda doların tarih boyunca ulaştığı en yüksek seviyeye geldiği günlerde sosyal medyadan yaptığı dolar çıkışı ile adından söz ettiren usta şarkıcı Yıldız Tilbe, şimdiden Darwin çıkışında bulundu.

Daha önce yaptığı “Pound da Euro da basalım. Dünyanın bütün paralarını basalım. Nedir yani, paraysa para.” paylaşımı ile eleştirilen, siz en güzeli bu konuda yorum yapmayın cevapları alan Tilbe, yeni paylaşımı ile de benzer tepkiler aldı.

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, evrim teorisinin babası olan Charles Darwin için, “yaşasaydı evrimi reddederdi” paylaşımında bulundu.

Tilbe o paylaşımında, “Darwin yaşasaydı evrimi reddederdi , onun zamanında bilim bu kadar ilerde değildi, ne bilsin zavallı. DNA bile şunun şurasında yeni keşfedildi, insan vücudunda bilinmeyen sonsuz şeyler var daha haberimiz yok kendimizden” yazdı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı