Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Can Kırıkları setinde Seçkin Özdemir’e sürpriz

Magazin

Can Kırıkları setinde Seçkin Özdemir’e sürpriz

Atv’da ekranlara gelecek olan ve şu sıralar çekimleri devam eden Can Kırıkları dizisinin setinde, tüm ekip dizinin başrol oyuncularından Seçkin Özdemir’e sürpriz doğum günü partisi hazırladı.

Yeni sezona damga vurması beklenen dizilerden biri olan Can Kırıkları’nın yakışıklı oyuncusu Seçkin Özdemir, 38 yaşına bastı. Ekip arkadaşları ünlü oyuncunun doğum gününü unutmadı.

Geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren başarılı oyuncunun doğum gününü sevgilisi Demet Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile kutlamış ve duyurmuştu. Oyuncunun ekip arkadaşları da Seçkin Özdemir’e sürpriz bir doğum günü partisi hazırladı.

Başarılı oyuncuya, Hande Doğandemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy ve Özgür Çevik’in eşlik ettiği Can Kırıkları dizi setinde, tüm ekip aldığı pasta ile oyuncunun doğum gününü kutladılar ve bu anlara ait fotoğrafları sosyal medyadan paylaştılar.

Dizinin iki başrol oyuncusu Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir birlikte çekildiği selfie’yi de paylaştı.

25 Ağustos 1981 dünyaya gelen Seçkin Özdemir aslen Sinopludur. Dizi oyuncusu olan Özdemir ayrıca dj ve sunucudur. Yakışıklılığı ile ön plana çıkan başarılı oyuncu Yaban Gülü, Al Yazmalık ve Muhteşem Yüzyıl gibi diziler ile oyunculuğa başlasa da kariyerindeki önemli atlayışı Bir Aşk Hikayesi’nde canlanırdığı başrol olan Korkut Ali karakteri ile yapmıştır.

seçkin özdemir can kırıkları seti doğum günü

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı