Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yılmaz Erdoğan’a sürpriz doğum günü

Magazin

Yılmaz Erdoğan’a sürpriz doğum günü

Ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, 51. yaş gününde sürpriz bir doğum günü kutlaması ile karşılaştı.

Yılmaz Erdoğan'a sürpriz doğum günü

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Kenan Doğulu, Dünya’nın en büyük video paylaşım platformu Youtube üzerinden yayınlanan Erim Özşen’le Lokal Anestezi programına konuk oldu. Beşiktaş Kültür Merkezi Mutfak’ta yapılan çekim sonrasında Doğulu’nun bir sürprizi vardı.

Yapılan çekimin ardından getirttiği pastayı sahneye aldıran ünlü şarkıcı, 51 yaşına giren usta isim Yılmaz Erdoğan’ı sahneye çağırarak, sürpriz bir kutlama ile şaşırttı.

Yılmaz Erdoğan'a sürpriz doğum günü

Ünlü şarkıcının eşi oyuncu Beren Saat’in de yer aldığı kutlamada, Yılmaz Erdoğan’ın eşi Belçim Bilgin, oğulları Rodin ve kızı Berfin’de yer aldı. Bu isimlere ilaveten, BKM yapımında hazırlıkları süren Öldür Beni Sevgilim’in başrol oyuncuları Murat Boz ve Seda Bakan’ın yanı sıra komedi oyuncusu Okan Çabalar’da yer aldı.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı