Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yılmaz Erdoğan’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a övgüler

Magazin

Yılmaz Erdoğan’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a övgüler

Yol Arkadaşım 2 filminin galasına katılanlar arasında yer alan ünlü oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ’u övdü.

Yılmaz Erdoğan'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a övgüler

Bir dönem yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli programında ki öğrencileri olan İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un filmlerinin devam halkasının galasına katılan Yılmaz Erdoğan eski öğrencilerine ve Kıvanç Tatlıtuğ’a övgüler yağdırdı.

İlk serisi 2 milyona yakın izlenen Yol Arkadaşım’ın 2. filminin galasında eski öğrencilerini yalnız bırakmayan Erdoğan, “Çocuklarım ile gurur duyuyorum. Çünkü ben onların böyle işler yapacağını biliyordum. Bunu görmek de beni çok mutlu etti” diye konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda çekimleri tamamlanan, 13 yıl aradan sonra ikincisini çektiği Organize İşler 2 filmi ile ilgili de konuşan Yılmaz Erdoğan, filminde Sarı Saruhan karakterini oynayan Kıvanç Tatlıtuğ için övgü dolu sözler kullandı.

Ata Demirer’in filmine ufak bir katkısı bulunduğunu paylaşmayı ihmal etmeyen Erdoğan, Tatlıtuğ içinde, “”Bizim filmimizde de çok güzel performanslar ortaya çıktı. Kıvanç yine inanılmaz bir kompozisyon ortaya çıkardı. Çok büyük bir aktör. Onun yanında diğer oyuncularda çok özverili çalıştı, biz de oldukça heyecanlıyız” dedi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı