Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yılmaz Morgül’den, Cem Yılmaz’ı kızdıracak paylaşım

Magazin

Yılmaz Morgül’den, Cem Yılmaz’ı kızdıracak paylaşım

Ünlü şovmen Cem Yılmaz geçtiğimiz gün Arif V 216 filminde seslendirdiği şarkılarından oluşturduğu albümü imzaladı.

Yılmaz Morgül'den, Cem Yılmaz'ı kızdıracak paylaşım

Düzenlemesini İskender Paydaş’ın yaptığı, 7 şarkıdan oluşan albümü yanı sıra ünlü şarkıcı İlhan Şeşen’in ‘Mucizem’ isimli albümünde de ‘Ellerimde Çiçekler’ isimli şarkısını seslendirdiği yorumu ile eleştirilmişti.

‘Müzikle hobi olarak ilgileniyorum. Zor bir iş olduğunu biliyorum.’ diyen ünlü komedyen, imza gününde “Şarkı söylemekle ilgili birçok arkadaşım beni tahrik ediyor. En son yakın zamanda İlhan Şeşen’in albümünde bir aranjemi istediler. Ben seslendirmiştim. Zor bir iş olduğunu da biliyorum. Müzikle ilgilenmek güzel bir şey ama bizim bağrımıza bastığımız birçok ses, sanatkar çok özel bir şey yapıyor, bu kesin. Şarkı söylemek gerçekten çok zor.” diye konuşmuştu.

Cem Yılmaz daha önce filmleri için teklif götürdüğü, kendisinden tek şartla kabul ederim, o da ‘afişte ismim yer alacak’ diyen ancak teklifini geri çevirdiği Yılmaz Morgül tarafından ti’ye alındı.

Şarkıcı Yılmaz Morgül, videolu paylaşımında, “Cem Yılmaz ne kadar şarkıcıysa ben de o kadar komedyenim. Hastasıyız dede..” diyerek Cem Yılmaz’ı kızdıracak bir adım attı. Cem Yılmaz’ın Morgül’ün bu paylaşımına nasıl yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı