Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Yılmaz Morgül’den ‘insan’ ayrımı

Magazin

Yılmaz Morgül’den ‘insan’ ayrımı

Sosyal medyayı etkin kullanan isimlerden biri olan Yılmaz Morgül, kimi zaman ilginç, kimi zaman hüzünlendiren, kimi zaman güldüren kimi zaman da bu da nesi dedirten paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yeni bir paylaşıma imza atan Yılmaz Morgül, “anlamı ne” dedirten bir videoyu takipçilerine ulaştırdı. Videosuna da not düşen Morgül, insan tasvirinde bulundu.

İnsanlar 1’e ayılır, o da iyi olanlar diyen Morgül, geriye kalanların ‘insan’ olmadığını söyleyerek, tepki çekmesi muhtemel bir paylaşımda bulundu. Gelecek yorumlar için tedbiri önceden alan Morgül, paylaşımını da yoruma kapattı.

yılmaz morgül insan paylaşımı

Morgül, söz konusu videosuna, “Size ne, sana ne, bana ne, kime ne, bu benim, ne alaka, çok umurumda. “İnsan olmayan hoşgörüsüzlere, merhametsizlere, vicdansızlara, herkesi yargılayanlara, kınayanlara, hadsizlere.” Özetle bir Yılmaz Morgül sözü; insanlar 1’e ayrılır. İyi insanlar diye. Gerisi zaten insan değildir.” notunu ekledi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı