Zahide Yetiş’le yeni sezon tarihi belli oldu

Zahide Yetiş'le yeni sezon tarihi belli oldu

Zahide Yetiş’le yeni sezonunda da dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle 17 Eylül itibari ile hafta içi her gün Show TV’de izleyicileri ile buluşacak. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.

Sezon Finali Öncesi Yaşananlar

son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” yemek yazarı Elif Korkmazel Ramazan’a özel lezzetli ve pratik tarifler verirken, hoş sohbetiyle, hayattan çıkardığı derslerle tüm Türkiye’yi ağlatan, güldüren, düşündüren eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya yepyeni öykülerle Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Eczacı Hülya Kayhan ise saç dökülmesi, saçkıran, sivilce, vücut çatlakları ve daha birçok şikayet için organik yağlarla evde yapılabilecek doğal karışım tarifleri verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*