Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Zeynep Bastık, Yasak Elma’ya İrem karakteri ile dahil oldu

Dizi Haberleri

Zeynep Bastık, Yasak Elma’ya İrem karakteri ile dahil oldu

Med Yapım’ın yapımını üstlendiği, Pazartesi günleri Fox ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosuna bir takviye daha yaptı.

Zeynep Bastık, Yasak Elma'ya İrem karakteri ile dahil oldu

Devamlı olarak oyuncular arasında yaşanan problemler ile gündeme gelen Yasak Elma dizisi, Çukur ve Söz gibi yoğun rekabeti bulunan Pazartesi gününde ayakta durmayı başarırken, oyuncu kadrosunu genişletmeye de devam ediyor.

Yeni sezona başlaması ile birlikte gerek kadro oyuncusu olarak gerekse de konuk oyuncu olarak başarılı isimlere dizi de yer veren Med Yapım, güzel oyuncu Zeynep Bastık’ı da İrem karakteri ile Yasak Elma oyuncu kadrosuna kattı.

Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde oynayan Bastık, Yasak Elma’nın 19 Kasım Pazartesi günü devam edecek olan 23. bölümü itibari ile görünecek olan irem, Yıldız ve Zeynep’in rock bar’da solistlik yapan kuzenlerini oynayacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı