Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ (Grantee)

Alperen GÜNDÜZ ([email protected])

BAŞ EDİTÖR (Editor in Chief)

Emrah ÖZTÜRK ([email protected])

HABER EDİTÖRLERİ (News Editors)

Senem GÜNDÜZ ([email protected])

Esat DURMAZ ([email protected])

GECE EDİTÖRÜ (Night Shift Editor)

Murat VARNA ([email protected])

MALİ MÜŞAVİR (Financial Advisor)

Hüseyin SARI

HUKUK DANIŞMANI (Legal Advisor)

Hasan BAYKAL

YAZILIM (Software)

WordPress

İLETİŞİM (E-mail)

[email protected]

ADRES (Address)

Atatürk Mahallesi, Bornova / İzmir

ABONELİKLER

© TÜM YAYIN HAKLARI SAKLIDIR

Sosyalinsan.com içerik platformunda yayınlanan tüm haber ve onlara bağlı görsellerin kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda gerekli hukuki süreç başlatılır. İçeriklere bırakılan yorumlardan ilgili yorumların sahipleri sorumludur. Site dışından bir adrese gönderilen reklam ve benzeri bağlantılara ait içeriklerden de Sosyal İnsan haber platformu sorumlu değildir.

KULLANIM ŞARTLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Sosyalinsan.com ‘da yer alan yazılı içerikler, görseller, video materyalleri, tasarım ve yazılımsal olarak yapılan tüm düzenlemeler 5846 sayılı telif hakları yasası ile kapsamında korunmaktadır. Yazılı olarak izin alınmadan herhangi bir unsurun kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması yasaktır. Yine sitede yer alan haberlerin kaynak gösterilmeden paylaşılması ve/veya yayınlanması kabul edilemez. Sosyalinsan.com basın ve yayın ilkelerine uyan, tarafsız yayıncılık anlayışı ile hareket eden bir haber platformudur. Site içerisinde yer alan içeriklere yapılan yorumlardan ilgili yorumların yazarları sorumludur. Reklam ve/veya sponsorlu içerikler gibi 3. taraf sitelerine giden bağlantılar ayrı bir pencerede açılır ve Sosyal İnsan bu sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemize giriş yapan tüm ziyaretçiler belirtilen bu şartları ve politikaları kabul etmiş sayılır.

YASAL UYARILAR

Sosyalinsan.com 5651 sayılı kanunda ifade edilen “içerik sağlayıcı” olup, bu yasa gereği yazılan yazılardan, yorumlardan ve diğer tüm paylaşımlardan yazarları sorumludur. Telif ihlaline konu olan içerikler yanı sıra gerçek dışı haberler nedeni ile kişisel hakların çiğnenmesi nedeni ile mağduriyet oluşması durumunda bizle iletişim kurmanız durumunda içerik sağlayıcı taraf olarak ihlal neden olan haberi en geç 48 saat içerisinde yayından kaldırırız. Bu bildirimler için iletişim bölümünü kullanabilir ya da [email protected] a e-posta gönderebilirsiniz.

Yukarı