Ağrılarınızı Şifalandırın

Ağrılardan kurtulma yöntemleri yeni bilim dalları ile alternatif kazanıyor. Şifa enerjisini kullanarak ağrılarınızdan kurtulmak mümkün. Elbette ki bu, tıptan, doktorlardan yardım almamak demek anlamına gelmiyor. Çünkü sizin istediğiniz şifa her şekilde gelebilir. Belki derdinize şifa sunma konusunda vesile olacak olan doktordur belki de sessiz kalıp sakinliğinizi, iç huzurunuzu yaşamaktır. Sizler sadece şifa kaynağının sizde olduğunu bilin. Şifayı talep ettiğiniz müddetçe, evren size kaynaklarının kapısını sonuna kadar açacaktır. Yeter ki siz inanın, güvenin ve isteyin. Sonrasında da size sunulan şifaları anlayabilmek için kendinizi esen rüzgara özgürce bırakın.

Ağrılarınızı şifalandırın yazımızın içerisinde bulacağınız bilgiler ile vücut sağlığınız ile ilgili ağrılarınıza, ruhsal bunalımlarınıza, kalp kırıklıklarınıza ve bedensel ağrılarınıza çözüm bulabilirsiniz. Aradığımız her şeyin zaten kainatta var olduğunu bilin, istediklerinizin size ulaşacağına güvenin ve son olarak da size sunulacak işaretleri anlayabilmek için ihtiyacınız olacak olan önsezinize fırsat verin.

Ağrınıza Şifa Kaynağı Sizde

Ölümden başka her şeye bir deva muhakkak vardır. Bu deva her zaman önümüze altın tepside sunulmuş ve hazır olarak gelmek. Kimi zaman aramamız, mücadele etmemeniz ve kalpten istememiz gerekmektedir. Kuranda da kulun, ihtiyaç ve eksiklikleri için Allah’tan istemesi gerektiği bildirilmiştir. Dua etmek, istemek, ağrınızın şifasına ulaşmak için çabalamak sizin içinizdedir. İçinizde olan gücü kullanmayı bildiğinizde, derdinizin dermanını sadece dilde değil bilinç altınızda da canı gönülden istediğinizde, istediğiniz şey elbet gelip sizi bulacaktır.

Kalbiniz mi Ağrıyor? Yine Şifa Sizde

Ağrılarınızı şifalandırın derken sadece fiziki ağrılardan bahsetmiyoruz. Kalbinizi kıran ve sizi üzen bir olay yaşadınız ve kalbiniz mi ağrıyor? O kalbin kırıklıklarını tamir etmek için derdinizin dermanını yine uzaklarda aramayın. Siz istemedikçe zaten size gelen hiçbir yardımı kabul etmeyecek o şifadan faydalanamayacaksınızdır. Sonuç olarak ruhsal sıkıntıya düştüğünüzde, kalbiniz inciliğinde veya herhangi bir ruhsal sorun ile karşılaştığınızda önce isteyin, sonra çözümün geleceğine inanın, size sunulacakları bekleyin, sıkıntınızın nasıl da çözüme ulaşacağını izleyin.

Evrenden Şifa İsteyin

Evrende tüm enerjiler boşlukta. Önemli olan bizim frekansımızın o an hangi enerjilere yakalamaya yöneldiği ve ne kadar güçlü olduğudur. ‘Bugün şanslı hissediyorum kendimi, aklımdan geçen her şey oluyor, uzun zamandır beklediğim haberi aldım’ dediğiniz günlerde siz, enerjinizi yükseltmiş ve evrenin yüksek frekanslarını çekmeye yönelmişsiniz demektir. Aynı durum aksi için de geçerli. ‘Her şey ters gidiyor, korktuğum her şey başıma geliyor’ sözlerini çok sarf ettiğinizde de düşük frekansları çeken arama motorunuzu çalıştırmışsınız demektir. Bu işler çorap söküğü gibidir ve her şey üst üste gelir. Evet! Çünkü sizin bulunduğunuz frekansta kalma süreciniz arttıkça topladığınız enerjiler de ard arda gelir. Yalnız dikkat edin hangi frekans seviyesinde bulunuyorsanız, o frekans dalgalarını çekmeyi sürdürürsünüz. Yapmanız gereken hemen size zarar veren o radarınızı başka yöne çekmek olacaktır. Bu konuya diğer yazılarımızda değineceğiz. Taklipte kalın.

Evrenin Tek Hakimi Olan Allah Şifayı İsteyene ve İstediğine Verir

Şifa kaynağının içimizde olduğunu bilmek, istediğimiz ve arzuladığımız her ne ise ilgili evrendeki sinyalleri kendimize çekmek yani kısaca NLP tekniği dediğimiz metotları uygulamak Allah bilincini yok saymak demek değildir. Çoğu insan maalesef ki bu konuya ön yargıları ile yaklaşıyor. Yoksa bilseler ki aslında tüm enerjilerin kaynağının zaten Allah olduğunu ve O istemedikçe, ol demedikçe hiçbir arzumuzun gerçekleşmeyeceğiniz biz zaten NLP uzmanları olarak bunun bilincini yaşıyoruz. Ancak bizler şunu da iyi biliyoruz ki: Derdimize Allah’tan başka dermanı verecek olan yoktur. Hiçbir şey o, ol demeden olmaz. Ancak Allah’tan istemek için, onun bize bahşetmiş olduğu özelliklerimizi (akıl, duygu, düşünce, gücü kalp ve iç seziler gibi) kullanmamız gerekiyor. Allah hiçbir şeyi boşu boşuna vermemiştir. İstemek için bize sunduğu imkanları sonuna kadar kullanmanın neresi günah?

Sosyal İnsan hakkında 1262 makale
Sosyalinsan.com güncel yaşam, kişisel gelişim, sağlık, hobi, seyahat ve eğitim içerikleri sunar. Editörlerimiz tarafından gündeme ilişkin yazılar hazırlanarak değerli okuyucularımıza sunulmaktadır.