Bolluk ve Bereket Enerjisini Çekme

Neden bolluk ve bereket denilir hiç düşündünüz mü? Bolluk ile bereket kelimesi adeta birbirini tamamlayan iki puzzle parçası gibidir. Bolluğun olmadığı bereket ya da bereketin olmadı bolluk hep eksiktir. Düzenli yüksek bir geliriniz olsa bile bereket yoksa bu gelir siz farkında dahi olmadan geldiği gibi gideceği için gelirin bir değeri kalmaz. Tam tersini düşündüğümüzde de durum aynı. Bereketiniz var ama bolluk yani gelir yok. O zaman gelmeyen bir şeyin bereketli olması da size pek bir şey kazandırmaz.

Bolluk ile bereketin birbiri ile mükemmel birlikteliğini anlattık. Bu sebepten dolayı çalışmalarımız sadece bolluk ya da sadece bereket üzerine olmayacaktır. Bolluk bereket enerjisi ile bütünleştirdiğimiz bu inanılmaz kuvvetli enerjiyi üzerinize çekmeye hazır mısınız?

Param Gidiyor Diye Endişe Etmeyin

Para harcadığınız zaman mutsuzluk hissine kapılmamanız gerekiyor. Bu harcamalar ekstradan çıkan bir durum olsa bile…

Eğer siz bir harcama yapabiliyorsanız, paranızı harcadığınız şey her ne olursa olsun unutmamanız gereken bir şey var. Para size gelmiş ki siz de onu harcayabiliyorsunuz. Bolluk ve bereket enerjisi sınırsızdır. Sürekli size akar. Üzerinize yağan bir yağmur gibi düşünün. Siz endişelerinizle korkup elinize bir şemsiye alıp farkında olmadan kendinizi ondan korunmadığınız sürece zaten yaşamınız boyunca size akar. Kimi zaman sağanak bir yağmur şeklinde kimi zaman ise çiseleme şeklinde olabilir. Yeter ki siz gereksiz endişeleriniz ile şemsiyenizi elinize almayın!

Parayı Nereden Bulacağım Endişenizi Ortadan Kaldırın ya da Azaltın

Bolluk ve bereket enerjisinde en ilginç olan detay budur. Siz parayı nereden bulacağım dediğiniz an bolluk ve bereket enerjiniz kesilir. Çünkü artık o enerji sizin kontrol etmenize bırakılmıştır. Siz de genellikle endişe ve kaygılarınız ile zaten o paraya ulaşamazsınız. Peki ne yapmalı?

Gerçekten inanarak ve tüm benliğinizle zaten o paranın size geleceğine inanmanız gerekiyor. Bolluk ve bereket enerjisi en sıkıntılı olduğunuz anlarda ve gerçekten kabule geçtiğiniz anlarda çok daha etkin bir şekilde üzerinize yağar. Bunu bir örnek ile açıklayalım. Ve örneği okurken eminiz ki siz de yaşamış olduğunuz buna benzer olayları hatırlayacaksınız.

Gerçekten karnınızın çok aç olduğu ve karnınızı doyurma ihtiyacınızın zirveye ulaştığı anlarda karnınızı doyuracak olan o yemek her türlü size ulaşır. Çünkü bunu tüm benliğinizle, içtenliğinizle ve yaşamınızı sürdürebilmek için istemişsinizdir. Açgözlülük ile istenen bir şey olmadığı müddetçe, evren size o bolluk ve bereket enerjisini hep sunacaktır. Canınızın çok istediği bir şeyin komşunuzdan ya da başka birinden size sürpriz bir şekilde gelmesi tesadüf değildir. İşte bunu sağlayan sizin bolluk ve bereket enerjisini çekebilme kabiliyetine sahip olan bilinçaltınızdır.

Bolluk ve Bereket NLP Çalışmalarını Takip Edin

Yazımızda bolluk ve bereket enerjisini çekme konusunu ana hatlar ile ele aldık. Bolluk ve bereket enerjisi çekme konusunda nelere dikkat etmeniz gerektiğine değindik. Ancak bunu yapmanın çok fazla yöntemi var. NLP teknikleri arasından bolluk ve bereket çekme çalışmalarını araştırabilirsiniz. Kişisel gelişim kategorimizden bizi takip edebilirsiniz.

Bolluk ve bereket enerjisi altında hepinize bol yağışlı günler diliyoruz. Sakın endişelenip şemsiyenizi açmayın!