Eşi Benzeri Olmayan Vivo Apex 2019’un Lansmanı Yapıldı! Peki Özellikleri Neler?

Daha önce ne eşine, ne de benzerine rastlanmayan bir tasarım olan Vivo Apex 2019’un sonunda lansmanı gerçekleştirildi. Herhangi bir giriş butonu ya da tuşa sahip olmayan bu yeni tasarım, teknoloji tutkunlarına ne gibi özellik ve fiyatlar sunuyor? İşte bu sıra dışı ve teknoloji harikası cihazın tüm özellikleri…

Uzun süredir hakkında sızıntılar yapılan Vivo Apex 2019, sonunda resmi olarak tanıtıldı. Sahip olduğu çeşitli özellikleri ve görülmemiş tasarımı ile dikkat çeken Vivo Apex 2019, akıllı cep telefonu sektöründe yeni bir çağı başlatmaya hazırlanıyor.

Bilindiği üzere Vivo Apex 2019’un geçtiğimiz günlerde Meizu Zero modeli lanse edilmişti. Bu modeli ile beraber hiçbir giriş tuşu ya da butonuna sahip olmayan tasarım harikası, bu sayede akıllı cep telefonu sektöründe bir ilki gerçekleştirmiş oluyor.

Şimdilerde ise cihazın yine giriş butonu ya da tuşu olmayan başka bir modelinin lansmanı gerçekleştirildi. İşte sıra dışı tasarıma sahip olan Vivo Apex 2019…

Tasarım Harikası Bu Cihaz Teknoloji Tutkunlarına Neler Sunuyor?

Son günlerde hakkında oldukça fazla bilgi sızıntıları yapılan Vivo Apex 2019, pek çok kesim tarafından merak ve heyecanla beklenirken, Vivo tarafından sonunda Snapdragon 855 işletim sistemi, 12 GB RAM ve 5G teknolojisine sahip olan amiral gemisinin lansmanını gerçekleştirdi.

Vivo Nex modellerinin ardından başlatılan çerçevesiz tasarımlarının arasına Vivo Apex 2019’u da ekleyen Vivo, son zamanların en ilginç tasarımı olan bir cihaz ile karşımıza çıkıyor.

Suya Karşı Oldukça Dirençli Olan Bu Cihaz, Dayanıklılık Sertifikasına Sahip!

Sahip olduğu pek özelliği ve ilginç tasarımının yanı sıra dayanıklılığı ile de dikkat çeken bu cihaz, herhangi bir giriş butonu ya da tuşuna sahip olmaması sebebiyle suya karşı oldukça dayanıklı görünüyor. Tümüyle su geçirmez bir özelliğe ev sahipliği yapan Apex 2019, ayrıca Meizu Zero gibi dayanıklılık sertifikasına sahip olması ile dikkat çekiyor.

Bu Konektör Akıllı Telefonlarda Bir İlk Olacak

Ekranında ya da arka yüzünde hiçbir giriş potu bulunmayan Vivo Apex 2019 ile veri aktarımlarının nasıl yapılacağı ve nasıl şarj edileceği lansmanında anlatıldı. Tanıtım toplantısında konuya ilişkin açıklama yapan Vivo, bu durumu manyetik bir konektör olan MagPort ile çözmüş olduğunu belirtti. Daha önce hiçbir akıllı cep telefonunda görülmeyen bu konektör sayesinde veri aktarımı da, şarj dolumu da kolaylıkla yapılabilecek.

Bütün Yeni Teknolojilere Ev Sahipliği Yapıyor!

Hemen hemen her bakıma bir ilklere imza atacak olan Vivo Apex 2019, 512 GB2lik bir dahili hafızaya, 7 nm Snapdragon 855 işletim sistemine ve 12 GB RAM’e sahip olması ile biliniyor. Tüm bunların yanı sıra yeni nesil ekran parmak okuma teknolojisine de ev sahipliği yapan bu teknoloji harikası, ekranın her noktasından parmak okuyabiliyor.

Tüketicilere beyaz, siyah ve gümüş renk seçenekleri ile sunulacak olan Vivo’nun amiral gemisinin, MWC 2019’da detaylandırılacağı ifade ediliyor.