UFO Gerçekten Var mı? Sır Gibi Saklanan Belgeler Yayınlandı!

Yıllardır merak edilen üzerine konuşulan, hatta çeşitli espriler yapılan uzaylı konusu bugün açığa kavuşacak. Amerika Birleşik Devletleri’nın adeta bir sır gibi dünyadan sakladığı UFO belgeleri, kazara denebilecek bir şekilde ortaya çıktı. İşte yüzlerce soruya yanıt olacak UFO belgeleri…

Bu Belgelerde Gizemli Uçan Daireler Hakkında Ne Bilgiler Yer Alıyor?

Genellikle hakkında pek bilgi sahibi olunmayan ve hatta görülmeyen şeyler pek çok insan için her zaman ilgi çekici olmuştur. Uzaylı ve UFO konusu da bu ilgi çekici olaylardan biridir. Hakkında yüzlerce komplo teorisi bulunan uzaylıların gerçek olup olmadığı hala muamma olurken, ABD’nin uzun yıllardır saklamakta olduğu UFO belgeleri bazı şeylere açıklık getirecek gibi görünüyor. Peki, ABD’nin saklamış olduğu bu belgelerde uzaylılar ve UFO’lar ile alakalı hangi önemli bilgiler yer alıyor?

Meğer Amerika Sincice Projeler Yürütüyormuş…

Dün gün içerisinde yayınlanan belgeler ile beraber Amerika Birleşik Devletleri’nin uzun yıllardır dünyadan gizli bir şekilde yürütmüş olduğu 38 projesi de gözler önüne serilmiş oldu.

Görünmezlik ve Lazer Silahı Mı???

Amerika Savunma İstihbarat Servisi tarafından elde edilen bu UFO belgelerinden aktarılan bilgilere göre, Amerika’nın lazer silahı ve görünmezlik türünden fütüristik projeleri adına milyon dolar harcamalarda bulunduğu resmi olarak ispat edilmiş oldu.

Uzaylılar İçin Yapılan Harcamalar Dudak Uçuklatıyor!

Bunların yanı sıra bir soru yönergesi ile ortaya çıkan bu belgeler sayesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan pek çok uzay araştırma merkezinin de uçan gizemli daireler ve uzaylı araştırmaları yapabilmek adına totalde 22 milyon dolar civarında harcamada bulunulduğu ispat edildi.

Yalancının Mumu Yatsıya Kadar Yandı…

Hatırlayacak olursak, konu ile alakalı olarak daha öncesinde medyaya sızdırılan bilgilere göre, Amerika Birleşik Devletleri’nin 2007 ile 2012 yılları arasındaki yaklaşık 5 yıllık süre zarfı içerisinde bu UFO ve uzaylı araştırmaları için ayrıca özel olarak belli bir bütçe ayırdığına yönelik bazı iddialar ortaya atılmıştı. Fakat çıkan bu haber ve yayılan bu iddiaların ardından Amerika Birleşik Devletleri tüm bu iddiaları yalanlamış, inkar etmişti.

Konu ile alakalı olarak dün yaşanan gelişmeler ve ortaya çıkan bu önemli belgeler sayesinde Amerika Birleşik Devletleri’nin UFO’lar ile alakalı uzun zamandır gizli çalışmalar ve projeler yürüttüğüne dair iddialar doğrulanmış oldu.

Uzaylıların Teknolojiler Dünyaya Düşmüş Olabilir!

Öte yandan uzaylılar ve gizemli uçan dairelere yönelik tek çalışma yürüten Amerika değil elbette ki. NASA da geçtiğimiz ay yapmış olduğu açıklaması ile uzaylıların nasıl bulunacağını açıklamıştı. Uzun yıllardır uzaylılar ile alakalı çalışmalar yürüten ve en az ABD kadar pek çok belgeyi saklayan NASA, elde ettiği veriler ışığında uzaylıların yaşadıkları bazı gezegenlerde bir takım el objelerine rastlanabileceğini duyurmuştu.

Ayrıca uzay ajansı yapmış olduğu açıklamalarında uzaylıların sahip olduğu teknolojilerin bazı olayların ardından Dünya’ya da düşmüş olacağı iddia edilmişti. Bakalım bir uzaylılar hakkında daha neler duyacağız…