Uyurken Kilo Vermek İster misiniz?

Kilo vermek için çok kolay bir yöntemden bahsedeceğiz. Bu yöntem ile uyurken kilo vermeyi başarmak mümkün. Hem de hiç zorlanmadan ve ümitsizliğe düşmeden sağlıklı bir şekilde kilo vermenin keyfini de sürmeniz mümkün.  Kim istemez ki belirlediği hedefe kestirmeden ve güvenli bulduğu bir yolu kullanarak çok daha kısa zamanda varmayı?

Bugüne çok sayıda diyet denemiş ve çoğunda da başarısız olmuş olabilirsiniz. Belki de bir arkadaşınızın gözünüzün önünde uyguladığı bir diyetin tıpatıp aynısını uygulamış ama yine de ideal kilonuza ulaşmayı başaramamış olabilirsiniz. Şimdi size sunacağımız yöntem bu sorunlarınıza çözümü de birlikte getiremeye hazır.

Uyurken kilo vermek için bilinçaltımızın o inanılmaz gücünü kullanacağız. Sen de bilinçaltını keşfet, onunla doğru diyaloğu bul ve en etkili şekilde ondan faydalanarak seni nasıl kontrollü bir şekilde zayıflattığını izle.

Uyumadan Önce Zayıflama İksiriniz: 1 Bardak Su

Eğer bilinç altınız ile anlaşmanızı doğru yaparsanız, her gün düzenli olarak içilen bir bardak su sizi zayıflatabilir.

Bildiğimiz üzere su hidrojen ve oksijenin birleşmesinden meydana geliyor. Suyun içerisinde yağ yakma özelliğine sahip olan hidrojen ve oksijeni bilinçli olarak tükettiğinizde bilinçaltınız bunun ne için kullanıldığını fark ederek o alanda size hizmet sunmaya başlar. Tek yapmanız gereken gece boyu fazla vücut yağlarınızı yakmak ile çalışmalarını sürdürecek olan bir bardak suyu uyumadan önce içmek.  Yalnız içtiğiniz suyu ne için içtiğinizi kesinlikle bilerek ve hiçbir şüphe olmaksızın, kabullenerek içmeniz gerekiyor. İçerken kendinizi oksijen ve hidrojenin gece boyunca yağlarınızı nasıl yakabileceğini düşünmeye başlayın. İçtiğiniz her bir yudum su adeta zayıflamanız için savaşan dünyada emsali görünmemiş bir ilaç vazifesi görecektir.

Uyku Öncesi 10 Dakikalık Seans ile Zayıflama

Uyku öncesi yağlarımızı yakması için mükemmel savaşçı olan hidrojen ve oksijeni 1 bardak su ile vücudumuza gönderdik. Şimdi diğer aşamaya geldik.

Uyku ile uyanıklık arasında olan evreye ‘hülya’ denilmektedir. Hülyalı olduğunuz o anlarda düşündükleriniz, hayalleriniz ve arzularınız en kısa zamanda gerçekleşmeye hazırdır. Çünkü bu komutlar beyniniz tarafından çok hızlı ve etkili bir şekilde anlaşılır. Uyumadan 10 dakika önce bu hülyalı süreyi kilo vermek için iyi değerlendirmemiz gerekiyor.

Kilo vermek istiyorsanız gerçekten mantıklı bir şekilde düşünmeli ve kendinize bir kilo hedefi koymalısınız. O belirlediğiniz kiloya ulaştığınızda nasıl görüneceksiniz? Sizdeki değişimler ne olacak? Giydiğiniz kıyafetlerin üzerinizdeki duruşu nasıl olacak. Kendinizi bir aynanın karşısında hayal edin ve o aynadan zayıflamış olan sizi görün. Kendinizi bu tablonun içerisinde ne kadar detaylı bir şekilde görebilirseniz bilinçaltınız sizi o kiloya ulaşmanız için daha çok çabalayacaktır. Yani kısaca kilo vereceğinize inanın. Sizin gerçekten inanmış olduğunuz her şey bilinç altının vazifeleri arasındadır ve bilinçaltı vazifelerini yerine getirme konusunda son derece başarılıdır.

Güne 1 Bardak Su ile Başlayın

Gece uyumadan önce baş ucunuzda bir bardak su bırakın. Çünkü bir bardak su almaya gittiğinizde hülyalı zaman aralığınız sona ermiş olacaktır. Burada da hülyalı dediğimiz o uyanıklık ile uyku hali arasındaki zaman diliminden faydalanacağız. Bu sebeple uyandığınızda baş ucunuzda bir bardak su hazır olmalı.

Suyunuzu içerken içtiğiniz suyun içerisinde bulunan hidrojen ve oksijeni hatırlayın. Su ile birlikte vücudunuza girmekte olan oksijen ile hidrojenin sizi nasıl gün boyu enerjik tutacağını düşünün. Size sağladığı enerji sebebi ile kendinizi uzun süre tok hissedecek ve daha az öğünler ile doyma hissini yaşayabileceksiniz. Eğer suyun içerisinde bulunan mucize gazların görevini gerçekten tam olarak idrak ederek içmişseniz…

Sık sık susamayan ve gün boyu su içmeyi unutanlardansanız eğer bu çalışmanızdan sonra vücudunuz her enerji eksikliği hissettiğinde ve suya ihtiyaç duyduğu anlarda size su içmeniz gerektiğini hatırlatmaya başlayacaktır. Çünkü sabahtan gönderdiğiniz komutu, siz unutmuş olsanız bile bilinç altınız gün boyunca unutmuyor.

Her Gün Değil Haftada 1 ya da 2 Gün Tartılın

Her gün düzineli olarak tartılmak gerçek kilo verme hızınızı ortaya koymanız açısından yanlıştır. Kimi günler hızlı kilo vermek mümkün iken kimi günler bu iş daha zor olabilir. Kilo veremediğiniz gün tartılıp da tartıdaki sayının aynı kaldığını gördüğünüzde moraliniz bozulur. Bilinçaltı da güvensizliği ve moral bozukluğunu asla kabul etmez. Öncelikle ona kayıtsız ve şartsız güvenmeli sonrasında da onun komutları nasıl aldığını öğrenerek doğru zamanlarda istek ve taleplerinizi iletmeyi sürdürmelisiniz.

Tüm bu hususlara dikkat ederek verilen yöntemleri; bilinçli, istekli ve tam olarak inançlı bir şekilde uyguladığınızda uyurken kilo vermek mümkün olacaktır.