Çukur 2.Sezon 2.Bölümünde Karakuzular hesap sormaya başlıyor!

Çukur 2.Sezon 2.Bölümünde Karakuzular hesap sormaya başlıyor!

Dizide yer alması ile birlikte fevri bir karakter olduğu anlaşılan Koçovalı’ların büyük abisi Cumali Koçovalı harekete geçip, ‘ben intikamımı alırım’ sözünü yerine getirip, Karakuzular’a darbe vuruyor.

Bunun haberini alan Karakuzular ise sokak çocuklarından oluşan ordusu ile birlikte Çukur’un meydanına ahaliyi toplayıp, Yamaç ve İdris Koçovalı’yı istediklerini açıklıyorlar. Bu iki isim ortaya çıkmazsa infazlara başlayacağını duyurması ise Çukur’da korkuya neden oluyor.

Büyük bir heyecana gebe olan 2.sezonun 2.bölümü ile birlikte Çukur’da başlayacak olan aksiyon nefesleri kesip, izleyiciyi de ekrana kilitleyecek. İşte Çukur’un yayınlanan 35. bölümünün 2. tanıtımı..

ÇUKUR ÖNİZLEMESİNDE NELER GÖSTERİLDİ

İki kardeşin karşı karşıya geldiği heyecan dolu sahnede Yamaç, Cumali’nin tehlikeli yanıyla yüzleşiyor. Kendisini durdurmaya çalışan Yamaç’ın yakasına yapışan Cumali’nin “İntikam için! On bir sene önce benim evime saldırdılar, sen daha bebeydin! Hepsini indirdim, patronlarını indirdim, emri vereni indirdim, ağa babalarını indirdim, dedelerini, amcalarını, çocuklarını indirdim. Benim adım Cumali Koçovalı, ben intikamımı alırım!” sözleriyle gerilim doruk noktasına çıkarken, ağabeyinin hiç tanımadığı yüzüyle karşılaşan Yamaç’ın nasıl karşılık vereceği merakla bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*