Gamze Karaman Keçeli anlayış bekliyor

Gamze Karaman Keçeli anlayış bekliyor

Seba Holding ortaklarından Nedim Keçeli ile geçtiğimiz yıl dünya evine giren güzel isim, Temmuz ayının 8’inde doğum yapmış ve Yaman adını verdikleri erkek çocuğunu kucağına alma mutluluğu yaşamıştı.

Henüz lohusalık döneminde olan Gamze Karaman, doğumun ardından kalan kiloları eritemediği için sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların altına bırakılan yorumlar ve medya organlarında kilolarından bahsedilmesi çiçeği burnunda anneyi üzdü.

Lohusalığın verdiği duygusallığında etkisi ile haber ve yorumlara dayanamayan Keçeli, sosyal medya hesabından sitem dolu, anlayış beklediğini bekleyen bir açıklama yayınladı.

“Son günlerde bazı magazin sitelerinde resimlerimin altına kilomla alakalı yorumlar görüyorum; Ben çok kısa bir süre önce dünyalar güzeli bir bebek dünyaya getirdim, daha loğusalık dönemim bile bitmemişken daha bebeğimin 40’ı çıkmamışken! Yapılan yorumları hayretle izliyorum. Özellikle bu yorumları yapanların kadın olması çok çok üzücü benim için…

İÇİMDEN BİR MUCİZE ÇIKTI

Evet, şu an 36 beden değilim normal olarak! Ama hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum… İçimden bir mucize, bir insan çıktı.
Arkadaşlar; bu kadar kısa bir zamanda nasıl eski halime dönebilirim ki süt veriyorum ve dönmek içinde bir çabam yok şu an biraz mantık… Saçmalayacaksanız da insanlığınızı kaybetmeden saçmalayın…”

Gamze Karaman, güzellik yarışmasında birinci olmasının ardından 2007 yılında Çılgın Dersane, sonralarında da televizyon filmleri olan Sıfır Noktası, Makber yanı sıra televizyon dizisi olan Kızım Nerede ve Harem dizilerinde oyunculuk yapmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*