Hande Yener, sevgilisi Ümit Cem Şenol ile barıştı

Hande Yener, sevgilisi Ümit Cem Şenol ile barıştı

Hande Yener’in kendisinden genç olan sevgilisi ile ayrıldığını açıklaması ardından, iki isim yan yana hiç görülmedi ve haklarında çıkan haberler içinde barıştıkları yönünde düzeltmede bulunmadılar.

Son olarak ise geçtiğimiz günlerde Ümit Cem Şenol’un Hande Yener’in kredi kartı ile 5 bin liralık alışveriş yaptığı iddiaları da gündeme gelince, Şenol’un barışmak için hediye aldığı düşünüldü.

İşin aslı öyle değilmiş, meğer barışmışlar! Hande Yener, ilk ve son defa bu açıklamayı yapıyorum diyerek konuştuğu Uçankuş’a, çok büyük aşk yaşıyoruz ve yakında nikahımız kıyılacak diyerek dedikoduları da sonlandırdı. İşte Yener’in o açıklamaları:

“Biz çok büyük bir aşk yaşıyoruz. Aramızda ki ilişkiyi maddiyata dayalıymış gibi lanse edilen haberlerde yapılıyor. Ne benim onlara ihtiyacım var ne onun. İşi gücü olan, ailesinin durumu gayet iyi olan bir kişi. Ben ona güya 1 milyon dolarlık bir mekan almışım…

ŞOK OLDUK

800 TL’lik bir çanta almış bana ayaküstü beğenmiş, oradaki kişinin işgüzarlığı bu kendi uydurmuş. Ben böyle bir saçmalık hayatımda duymadım. Ama bunları her saniye açıklamak zorunda değiliz. Hani nerde benim aldığım 1 milyon dolarlık mekan! Biz maddiyata önem vermeyen insanlarız. Gazeteci arkadaşlarıma çok kırgınım, sormadan böyle bir şey yaptıkları için. Çok canım sıkıldı bu habere. İnsanların maddi ilişkileri var, onlardan sanıyorlar bizi ama 2 senedir çok büyük bir aşk yaşıyoruz, yakında da nikahımızı kıyacağız. Kimse lütfen bize dil uzatmasın, bu ilişkinin sevgi ilişkisi olduğunu kabullensinler, saygı göstersinler artık. Şoka girdik bu haberleri görünce”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*