Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Kardeş Çocukları’nın ‘Hayal’i Alara Turan oldu!

Dizi Haberleri

Kardeş Çocukları’nın ‘Hayal’i Alara Turan oldu!

Yeni yayın dönemi dizilerinden biri olarak Star Tv’de başlayacak olan Kardeş Çocukları isimli dizinin ana karakterlerinden biri olan Hayal’i oynayacak isim ile anlaşıldı.

Kardeş Çocukları'nın 'Hayal'i Alara Turan oldu!

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’lu Kardeş Çocukları dizisinin oyuncu kadrosuna Alara Turan, Hayal karakteri ile katıldı.

Usta yönetmen Faruk Teber’in yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizide, Afra Saraçoğlu’nun oynayacağı Hayat’ın kuzeni Hayal karakterine hayat verecek olan Alara Turan senaryo gereği, Nur Fettahoğlu’nun oynadığı Umay’ın kızı olacak. Babası Refik Karay’ın manevi oğlu Volkan’a (Furkan Andıç) karşı pekte masum olmayan duygular taşıyacak.

Bilhassa kadına yönelik şiddeti çarpıcı bir şekilde aktaracak olan Kardeş Çocukları, köy hayatından kaçarak, varlıklı bir hayata geçiş yapan Umay’ın yıllar sonra unutmak istediği ablası Ümran (Ayça Bingöl) ve büyük sırrıyla yüzleştiği anlar ile başlayacak.

10 gün içimde çekimlerine başlanması beklenen dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Murat Daltaban’da yer alıyor.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Alara Turan aslen tiyatro oyuncusu olduğu için daha önce herhangi bir dizi ya da filmde yer almadı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı