Payitaht Abdülhamid’e 2 bomba isim

Payitaht Abdülhamid'e 2 bomba isim

Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon hazırlıkları kapsamında sürdürdüğü çalışmalar son hızı ile devam ederken, bir yandan da oyuncu kadrosunu genişletmeye yönelik arayışlarda sürüyor.

Bu doğrultuda yapılan araştırmalar ve gerçekleştirilen temaslar sonrasında dizi ve sinema dünyasının iki önemli ismi ile anlaşıldığı kulislere yansıdı. Anlaştığı duyumları yayılan isimlerden biri Kurtlar Vadisi’nde Memati Baş rolü ile zihinlere kazanan Gürkan Uygun iken diğer ise usta oyuncu Güven Kıraç oldu.

Son olarak Mehmed: Bir Cihan Fatihi isimli dizi de Delibaş karakterine hayat veren oyuncu, üstüne yapışan Memati rolünden sıyrılabilmek için iyi bulduğu projelerde yer almaya devam ediyor. Son dizisinden öncede Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol alan başarılı oyuncu, Hep Yek 2 gibi komedi filmlerinde de kamera karşısına geçmişti.

gürkan uygun payitaht abdülhamid

Usta oyuncu Güven Kıraç ise, son dizi oyunculuğunu online platformda yayınlanan Dudullu Postası ile yaptı. Başarılı isim aynı zamanda sinemada gösterilecek olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı ve Müslüm isimli filmlerde de boy gösterecek.

güven kıraç payitaht abdülhamid

Es Film’in yapımcılığını üstlendiği Payitaht Abdülhamid için son olarak kadroya İşkodralı Celaleddin Paşa rolü ile Hakan Yufkacıgil katılmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*