Talat Bulut yasal savaş başlattı

Talat Bulut yasal savaş başlattı

Hakkında verilen takipsizlik kararı, Özge Ş.’nin babasını da tacizle suçlaması ve sonra iftira attım dediği belgelerin ortaya çıkmasına rağmen hala üstüne oynanan ve taciz iddialarının ilk döneminde olduğu gibi aldıkları cepheyi koruyan isimler için harekete geçen Talat Bulut, tek tek bu isimlere dava açmaya başladı.

Adeta yasal bir savaş başlatan Talat Bulut, geçtiğimiz gün Ece Erken için 100 bin TL’lik tazminat davası açıp, ardından da Bircan Bali ile Ece Erken’e uzaklaştırma kararı aldırmasından sonra yönünü Şevval Sam’a çevirdi.

Savaş Başlattı

Usta oyuncu, Birsen Altuntaş ile yaptığı video röportajda “kimse benimle oynadığı için ‘malesef’ diyemez bunun hesabını verecek!” dediği Şevval Sam içinde harekete geçerek, tazminat davası açtı.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne sunulan dava dilekçesinde, “Şevval Sam’ın da aralarında bulunduğu bir kesim, Talat Bulut’un kişilik haklarına ve özel hayatına pervasızca saldırıda bulundu. Müvekkil sadece oyuncu değil, aynı zamanda 20 yaşında bir genç kız babasıdır. Davalının asılsız söylemleri ve duruşu müvekkili ve ailesini derinden sarsmıştır. Bulut’un kişilik haklarını açıkça ihlal ederek onu manevi yönden zarara uğratan davalıdan 100 bin liralık manevi tazminatı yasal faiziyle birlikte istiyoruz.” denildi.

Ece Erken’den istenen tazminatın aynısı Şevval Sam içinde talep edildi. Bu gelişme üzerine mikrofonların uzatıldığı oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam ise, “Mahkemeden kendilerine henüz bir tebliğ gelmediği, geldiği zaman avukat aracılığı ile avukat üzerinden açıklamamızı yaparız” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*