Acun Ilıcalı, Jet Sosyete setini ziyaret etti

Acun Ilıcalı, Jet Sosyete setini ziyaret etti

Medya patronu Acun Ilıcalı, dizinin senaristi ve aynı zamanda yakın dostu olan Gülse Birsel’in, Jet Sosyete dizisinde ki hali ile selfie çekerek, bunu sosyal medya hesabından takipçilerine ulaştırdı.

Son dizisi Yalan Dünya’nın ardından çektiği Aile Arasında filmi sonrasında üstüne dizi bombası patlatan Gülse Birsel, ilk bölümünde iyi bir izlenme yakalasa da sonra ki bölümlerinde reyting başarısını sürdüremedi. Sezon finali yaparak araya giren dizi için devam etmeyeceği söylentileri çıkmıştı ki, Acun Ilıcalı yakın dostunun imdadına yetişti ve dizi sektöründe atılım yapmaya hazırlandığı 2018/2019 sezonunu ilk dizi olarak Jet Sosyete’yi kanalına kattı.

Bir Avrupa Yakası veya bir Yalan Dünya olmadığı eleştirilerine maruz kalan Jet Sosyete’nin barındırdığı güçlü oyuncu kadrosuna rağmen tat vermemesi, reytinglerinde ki düşünün ana nedeni olarak yorumlara yansıdı.

Daha önce duyurduğu üzere, kanalında yayınlanacak olan Jet Sosyete’nin dizi setini ziyaret eden Ilıcalı, burada dizi karakterine bürünmüş olan Gülse Birsel ile selfie çekerek paylaştı.

acun ılıcalı gülse birsel selfie

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*