Anlı ‘Şanlı’ çapkın

Anlı 'Şanlı' çapkın

Bir dönem Tuncay Şanlı ile büyük bir aşk yaşadığını savunan eski hostes Neslihan Saraçoğlu, Tuncay Şanlı’nın şimdilerde birlikte olduğu Seyhan Şaşko ile aşk yaşarken, eski futbolcunun kendisine hala mesajlar attığını öne sürdü.

12 yıl önce tanışıp, birliktelik yaşadıklarını söylediği Tuncay Şanlı’nın milli kamptan kaçıp beni görmeye gelirdi, öyle büyük bir aşk yaşardık iddiasını, hala kendisine mesaj atması nedeni ile gerçek yüzünü göstermek istediğini belirtti.

Eski Sevgilisinin Hamile Olduğunu Öğrendi

Kendisine gelen bu mesajları Tuncay Şanlı’nın sevgilisi Seyhan Şaşko’ya da ilettiğini açıklayan Saraçoğlu, “Benimle görüşmek istediği dönemde ayrıldığı sevgilisi Melis Sayım’ın gebe olduğunu öğrendim ancak Tuncay bunu reddetti. Zaten bir kaç gün sonrada yeni sevgilisi Seyhan Şaşko ile el ele görüntülendiği resimlerini gördüm.” diye konuştu.

Çarpıcı ifadelerinde, eski milli futbolcunun yeni aşkı ile birlikteyken bile kendisine mesaj attığını söyleyen eski sevgili, “Tuncay hâlâ bana yazıyor ve en son mesajlarını Seyhan Şaşko’ya attım, kiminle birlikte olduğunu bilmesi açısından. Sonra Tuncay beni aradı ve açmadım. Daha sonra avukatı aradı, ‘Müvekkilimi rahatsız etmeyin’ dedi. Benim tek istediğim Tuncay’ın oğlu Ömer’e sahip çıkması. Mahkeme sürecinde Melis’in yanında olduğumu da söyledim. Tuncay’ın yaptıklarını herkes bilsin” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*