Aşkım Kapışmak’ın Danla Biliç için istediği karar kabul edilmedi

Aşkım Kapışmak'ın Danla Biliç için istediği karar kabul edilmedi

Dava’ya giden süreç ise, Kapışmak tarafından sosyal medya fenomeninin izni ile yayınlanan bir video’da Danla Biliç ile ilgili söylemleri sonrasında, Danla Biliç’in cevap niteliğinde çektiği video’da hakaret etmesi olarak yansıdı.

Hürriyet’te yer alan habere göre, yazar, avukatı Özge Eğrikar aracılığı ile İstanbul Aile Mahkemesine korunma talepli dava açarak, dilekçesinde aşağıda ki detaylara yer verdi:

“Müvekkilim, Danla Bilic hakkında onun da rızasıyla birtakım analizlerde bulunduğu video yayınladı. Videonun yayınlanmasından sonra Danla Bilic, Youtube’dan ‘Bana atılan tüm iftiralara cevap verdim’ diye paylaştığı videosunda, “…bence saçma tespitler yaptınız. Benimle ilgili ‘Kalçalarını görelim’ diye bir cümle var videoda. Sizden duyabileceğim bence en iğrenç cümle. Ne demek kalçalarını görelim? Ne münasebet? Ses çıkarmıyorum diye, kimseye cevap vermiyorum diye ne münasebet bana böyle cümle kurarsınız? Siz kimsiniz?” dedi.

KALÇALARINI SAKLIYORSUN

Savunma niteliğinde ki kısımda, “Danlacığım kilo verip vermemen çok önemli değil. Bedenini kalçalarını masanın başında saklıyorsun. Ben özgüvenli bir insan olduğunu düşünüyorum açıkça senin. Yani biraz daha seni masanın öbür tarafında da görebileceğimizi umuyorum” diyerek Danla Bilic’i asla aşağılamamıştır. Aksine özgüveni yüksek bir insan olarak bildiğini ve böyle davranması gerektiğini anlatmıştır.

BABAN SENDEN MUTLU MU?

Davalı müvekkili küçük düşürmek amacıyla ‘Siz şeref yoksunusunuz. Siz karaktersizsiniz. Soruyorsunuz ya hani Danla Bilic gibi bir kızınız olsun ister miydiniz diye. Peki siz hiç babanıza sordunuz mu sizin gibi bir oğlu olduğu için mutlu muymuş? Bence siz de bir sorun. Siz o videoyla çok büyük şeref yoksunu olduğunuzu ispat ettiniz’ diyerek hakaret etmiştir. Danla Bilic hakkında korunma kararı verilmesini istiyoruz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*