Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Aslı Enver ve Murat Boz çifti barışınca, takipleşmeye başladılar

Magazin

Aslı Enver ve Murat Boz çifti barışınca, takipleşmeye başladılar

Ayrılıkları ile hayranlarını büyük üzüntüye boğan, magazin gündemini de uzun süre meşgul eden ünlü çiftten iyi haberler gelmeye devam ediyor.

Aslı Enver ve Murat Boz çifti barışınca, takipleşmeye başladılar

Birbirine çok yakıştırılan, ilişkilerinin evlilikle taçlanması beklenen Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin aylar süren ayrılığı sona erdi. Bilhassa yakın çevrelerinin de sık sık araya girip, telkinlerde bulunduğu çift barıştı.

Daha önce de pek çok aile yakınının devreye girdiği, Murat Boz’un yakın dostu Acun Ilıcalı’nın da “bence barışırlar” diyerek temennisini dile getirdiği çiftten güzel haber geldi, iki ünlü isim birbirine bir şans daha vermeye karar verdi.

Boz ve Enver ikilisinin ortak dostlarının araya girmesi, barışmaları için aracı olmaları sonrasında ünlü oyuncu çift barıştı. Bunun kanıtı olarak da ayrılınca birbirini takip etmeyi bırakan iki ünlü isim tekrar birbirini takip etmeye başladı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı