Bir Deli Rüzgar reytinglere yenik düştü ama yıldızı Pınar Deniz yükseldi

Dizilerin hayatta kalıp kalamayacağının tek göstergesi olan reytingler, bu sezonun en iyi işlerinden bir olan Bir Deli Rüzgar dizisini yedi, bu sonuçla

Dizilerin hayatta kalıp kalamayacağının tek göstergesi olan reytingler, bu sezonun en iyi işlerinden bir olan Bir Deli Rüzgar dizisini yedi, bu sonuçla çok iyi bir işe yazık edildi.

Bilhassa genç oyuncu Pınar Deniz performansı ile göz doldurup, büyük beğeni toplarken, geleceğinin oldukça parlak olacağının izlenimlerini verdi. İşe reyting anlamında değil de, profesyonel bir göz ile bakıldığında gerçekten de harika bir projeydi.

Ne yazık ki bazen böyle sonuçlar ortaya çıkabiliyor ve çok iyi işler erkenden veda edebiliyor. Bir Deli Rüzgar’ın akıbeti 6 bölümde final yapmak olsa da, dizinin başrol oyuncularından Pınar Deniz, bu düşüşten yükselerek çıkan isimlerden oldu.

Bunu açıkça gösteren durumlardan biri de, Global Agency’nin patronu İzzet Pinto’nun bir açıklaması oldu. Dizilerin yurt dışına satışı konusunda oldukça güçlü firmalardan biri olan Global Agency’nin sahibi, “2018 yılının en çok satan işi Anne’ydi. O nedenle Cansu Dere yükselişte. Kıvanç Tatlıtuğ, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Kenan İmirzalıoğlu, Burak Özçivit hala o listede en yüksek sırada oturuyorlar” derken, eklenecek yeni isim yok mu sorusuna, “Bence Pınar Deniz çok yükselecek ve kısa sürede bu listeye girecek” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*