Çağla Şikel hangi haberi sunmam dedi?

Çağla Şikel hangi haberi sunmam dedi?

Youtube kanalı olan ve orada haftada 2 kere ekibi ile hazırladığı videoları paylaşan Şikel, orada ki takipçi kitlesinin küçük çocuklar olduğunu söylerken, beni Çağla olarak değil, bir Youtuber olarak sanan küçük hayranları olduğunu söyledi.

Eski eşi Emre Altuğ ile görüşmelerinin yalnızca çocuklar üzerinden olduğun açıklık getiren Şikel, çocuklar dışında herhangi arkadaşlıkları bulunmadığını da belirtti. Uzmanlar çok fazla önermiyor ancak geçtiğimiz kış çocukları için birlikte tatile de çıktıklarına değindi.

Çağla Şıkel’den Şok

Sunacağı magazin programında Altuğ ile ilgili bir aşk haberi gelmesi durumunda ne yapacağı sorulan güzel isim, “Kanalda yayınlanabilir ama benim sunmam doğru olmaz.” diyerek, bu haberi anons etmem durumunda konu gereksiz bir şekilde büyüyüp, farklı yerlere çekilebilir dedi.

çağla şikel röportaj

Ünlü şarkıcı aynı zamanda köşe yazarı olan Gülben Ergen’e konuşan Çağla Şikel, o dönem büyük bir ilgi ile takip edilen Cennet Mahallesi sonrasında bazı dizilerde konuk oyuncu olarak yer almış, bazılarında ise başrol olarak ekranlara geçmişti. Son denemesi olan Dostlar Mahallesi’nin ilgi görmemesi sonrasında, herhangi bir dizi film var mı sorusuna “dizi yapmam” cevabı verdi. Dizi çekimlerinin çok yorucu olmasına ve uzun sürmesine değinen Şikel, Eylül ayından itibaren hafta içi her gün Fox ekranlarında olacağını bir kez daha hatırlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*