Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Cenk Eren’in arabasını soydular

Magazin

Cenk Eren’in arabasını soydular

Ünlü şarkıcı Cenk Eren’in, Beşiktaş Etiler Ergin Sokak’ta park halinde bulunan aracının camı kırılarak, içindeki çantası çalındı.

Cenk Eren'in arabasını soydular

Müzik dünyasının usta isimlerinden Cenk Eren, aracına binmek için geldiğinde, kelebek camının kırıldığını ve içinde yer alan çantasının çalındığını fark ederek, olayı emniyete bildirdi.

Cenk Eren’in evinin önüne gelen kimliği belirsiz hırsız veya hırsızlar, park halindeki lüks aracını gözlerine kestirdi. İçerisinde bir çanta gören hırsız, aracın kelebek camını kırarak kapıyı açtı. Çantayı alan hırsız, alarmın çalması sonucu kaçarak kayıplara karıştı.

Sabah saatlerinde evinden çıkan Eren, aracına geldiğinde şoke oldu. Otomobilin camının kırıldığını ve içerisindeki çantanın çalındığını gören ünlü şarkıcı, durumu polis ekiplerine bildirdi.

CAMI KIRIP, ÇANTAYI ÇALDILAR

Otomobilinin kırılan camını ve aracın halini kaydeden Cenk Eren, yaşadığı şoku, “Etiler Ergin Sokak’ta aracımın camını patlatıp içinden çantayı çaldılar. Gündüz vakti, biraz önce olmuş. Harika” sözleriyle anlattı.

Çantada kayda değer bir şey bulunmadığı, sadece evrakların olduğu öğrenildi. Polis ekipleri, araca zarar vererek çantayı çalan hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı